Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 14-12-2019

Developres SKYRES Rzeszów w ostatnim meczu LSK w 2019 roku podejmował E.LECLERC Radomka Radom.

W sobotnie popołudnie siatkarki z Rzeszowa w ramach 10. kolejki LSK zagrały z E.LECLERC Radomką Radom. Gospodynie prowadziły już od pierwszych minut spotkania, lecz w połowie partii Radomka Radom podjęła walkę, starając się doprowadzić do remisu. Developres Rzeszów popisał się kilkupunktową serią i nie tylko ponownie objął prowadzenie, ale również odniósł zwycięstwo w pierwszym secie 25:22.

 

Drugi set zdecydowanie należał do Rysic. Rzeszowianki w szybkim tempie wypracowały solidną przewagę. Skuteczne ataki Katarzyny Zaroślinskiej-Król oraz Ali Frantti tylko zwiększały różnicę punktową, co pozwoliło naszej drużynie na swobodną grę. Kibice zgromadzeni w hali Podpromie byli więc świadkami fantastycznej gry siatkarek Stephana Antigi. Drugi set zakończył się wynikiem 25:20.

 

Po wznowieniu rywalizacji powtórzył się scenariusz z drugiego seta, nasz zespół przystąpił do ataku od pierwszych piłek, szans w kontrach nie marnowała nasza Pani kapitan Jelena Blagojević, która w swobodny sposób mijała blok rywalek. Dominacja naszego zespołu była bezdyskusyjna. Ostatni set meczu w błyskawicznym tempie zakończył się wynikiem 25:14.

 

MVP spotkania została Katarzyna Zaroślińska-Król

 

Kolejne spotkanie Developres Rzeszów rozegra 18 grudnia w Mulhouse, gdzie podejmie Francuską drużynę ASPTT Mulhouse Volley. Będzie to rewanżowy mecz w pucharze CEV.

 

ASPTT Mulhouse Volley vs. Developres SKYRES Rzeszów
Start: 19:00
Miejsce: Palais des sports de Mulhouse

Wróć do listy
25 wrzesień 2020

Sport Arena
godz. 18:00

Grot Budowlani Łódź
1:3
DevelopRes SkyRes Rzeszów

Grot Budowlani Łódź vs. DevelopRes SkyRes Rzeszów

TAURON Liga