Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 12-12-2019

Developres SKYRES Rzeszów rozegra ostatni mecz LSK z E.LECLERC Radomką Radom w 2019 roku.

Pierwsza runda rozgrywek LSK powoli zbliża się do końca. Siatkarki Developresu Rzeszów rozegrały do tej pory dwanaście spotkań, w których aż jedenaście razy były górą. Zawodniczki prowadzone przez Stephana Antige pokonały m.in. Grot Budowlani Łódź, BKS Stal Bielsko-Biała oraz ŁKS Commercecon Łódź. W tabeli LSK ekipa z Podkarpacia plasuje się na drugiej pozycji z dorobkiem 31 punktów.


W kolejnym starciu przed własną publicznością Developres SKYRES Rzeszów już w sobotę zmierzy się z E.LECLERC Radomką Radom (godz. 15:00). Siatkarki prowadzone przez Adama Grabowskiego, w tym sezonie tylko trzy razy zasmakowały zwycięstwa. Radomka Radom z dziewięcioma punktami zajmuje dziesiątą pozycję w LSK 2019/2020.


Historia spotkań między drużynami jest bardzo skromna. Zaledwie dwa mecze i oba spotkania wygrane przez Rysice. W tym sezonie Radomka Radom nie spisuje się powyżej oczekiwań. Swój pierwszy mecz wygrały 30 listopada 2019 z drużyną #VolleyWrocław, którą pokonały 3:1.


W ekipie z Radomia najlepszą siatkarką jest Marharyta Azizova. Atakująca jest drugą najlepszą zawodniczką na swojej pozycji w LSK, tuż przed naszą atakującą Katarzyną Zaroślińską-Król, która zajmuje trzecie miejsce. Mocnym punktem ekipy jest również Majka Szczepańska-Pogoda, która punktuje rywalki swoją zagrywką.


Z pewnością możemy się spodziewać walki o każdy punkt. Developres Rzeszów walczy o powrót na fotel lidera, natomiast siatkarki Adama Grabowskiego muszą odbić się od dna, aby pozostać w najwyższej lidze siatkówki kobiet. Będzie to ostatni mecz przed zbliżającymi się świętami oraz przerwą w rozgrywkach ligowych.


Mecz 10. Kolejki LSK 2019/2020 z E.LECLERC Radomką Radom rozegramy w sobotę 14 grudnia. Początek spotkania o godz. 15:00. Wciąż dostępne są bilety na spotkanie, wejściówki można zakupić za pośrednictwem www.spm.systembiletowy.pl. Przypominamy, że bilety będzie można zakupić również w kasie biletowej Developresu.
 

Developres SKYRES Rzeszów vs. E.LECLERC Radomka Radom
14 grudnia 2019
Start: 15:00
Miejsce: Hala Podpromie
 

ZAPRASZAMY!

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski