Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 15-11-2018

W środę nasza drużyna zmierzyła się z drużyną Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz w ramach 3. kolejki LSK sezonu 2018/2019.

 

 

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW: Rousseaux, Witkowska, Hawryła, Blagojević, Barakova, Zaroślińska-Król, Sawicka (L)

BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ: Polak-Balmas, Ziółkowska, Misiuna, Mazurek, Krzywicka, Fedusio, Jagła (L)

 

W środę, 14 listopada na Hali Podpromie rozegrano 3 kolejkę w ramach Ligi Siatkówki Kobiet. Gospodynie, Developres SkyRes Rzeszów podejmowały Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz. Po wyrównanym 1 secie nasze zawodniczki przegrywały 0:1 ( 21:25), aby w 2 secie doprowadzić do remisu 1:1 ( 25:17). Kolejny 3 set bardzo wyrównany i zakończony zwycięstwem rzeszowianek 2:1 ( 25:23). 4 set pod dyktando gospodyń i wygrana 3:1, 3 punkty zdobyte przez drużynę Developresu Rzeszów. MVP meczu została Katarzyna Zaroślińska-Król. 

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga