Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 28-09-2022

Miło nam poinformować, że firma budowlana TEXOM została Złotym Sponsorem naszego Klubu.


Dzisiaj umowę sponsoringową podpisali: Krystian Woś – Prezes Zarządu Texom oraz Rafał Mardoń i Marek Pieniążek reprezentujący KS DEVELOPRES.


Firma TEXOM to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule GENERALNEGO WYKONAWSTWA w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską. To też mecenas spotu i prawdziwy gigant, jeżeli chodzi o sponsoring sportowy, do tej pory wspierają takie kluby jak: Wisła Kraków, Texom Stal Rzeszów, Texom Sokół Sieniawa, Cellfast Wilki Krosno, CWKS Resovia Rzeszów, Wisłoka Dębica, Błażowianka Błażowa, Heiro Rzeszów, KS Baranówka, OCR Team Dębica, PTG Sokół Łańcut.


Marek Pieniążek: "Bardzo cieszymy się, że TEXOM dołącza do nas jako Złoty Sponsor. To solidna marka, która zna moc marketingu sportowego. Umowę podpisaliśmy na rok z możliwością współpracy w kolejnych latach. To budujące, że są firmy, które potrafią połączyć biznes, reklamę i pracę dla lokalnej społeczności."


Krystian Woś: "Developres to aktualnie najlepsza podkarpacka drużyna i kapitalna marka. Cieszymy się, że będziemy współpracować. Chcemy pomagać realizować marzenia, a Rzeszów marzy o złotym medalu. Wierzę, że wspólnie uda nam się je zrealizować."


Stephane Antiga: "Nie ma wielkiego sportu bez wielkich sponsorów. Witamy TEXOM na pokładzie. Gramy razem!"


#BRAWOTEXOM #GoDevelopres #TeamDevelopres

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga