Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 29-12-2019

Developres SKYRES Rzeszów pokonał w Dębicy Reprezentację Kamerunu 3-1.

Pierwsze spotkanie sparingowe z Reprezentacją Kamerunu zostało rozegrane w Dębicy. Emocji nie brakowało, obie ekipy zaprezentowały siatkówkę na najwyższym poziomie, a kibice mogli zobaczyć na boisku, każdą zawodnicze.
 

Trener Stephane Antiga do konfrontacji z Kamerunem miał niemal cały zespół. Zabrakło tylko Natalii Valentin-Anderson, która obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Portoryko. Pierwszy set w wykonaniu Rysic był perfekcyjny. Rywalki od samego początku miały problemy z przyjęciem naszej zagrywki. Dodatkowo Katarzyna Zaroślińska-Król w ataku wykorzystała 100% wszystkich piłek. Pierwszy set w szybkim tempie zakończył się 25:8 dla Developresu.
 

Kolejny set i inny zestaw dziewczyn na parkiecie. Stephan Antiga oraz Akono Jean Rene Bek postanowili dać szansę każdej zawodniczce. Kamerunki rozpoczęły drugi set zdecydowanie agresywniej. Tym razem to rywalki zaprezentował dobry serwis oraz solidny blok, co spowodowało przegraną naszych siatkarek w drugim secie 25:16 dla Kamerunu.
 

Trzecia część meczu to kolejne zmiany tym razem tylko w Developresie. Zmiany na pozycjach środkowych oraz libero wniosły do gry dużo jakości. Już w połowie seta Developres SKYRES Rzeszów miał wysoką zaliczkę punktową 16:9. Taka wysoka przewaga umożliwiła swobodną grę i zwycięstwo 25:17 dla Rysic.


W ostatniej części spotkania na parkiecie mogliśmy zauważyć kolejne zawodniczki m.in. Magdalenę Grabkę. Emocji nie brakowało, a widzowie na trybunach wspaniale kibicowali obu ekipą. Czwarty set lepiej rozpoczęły Reprezentantki Kamerunu. Developres tracił do rywalek kilka punktów, lecz nie da długo. W połowie seta Rysice podkręciły tempo gry i w skuteczny sposób odrobiły straty. Ostatni set Developres Rzeszów zwyciężyły 25:22.
 

Hala w Dębicy zgromadziła aż 1100 widzów! Jest to niesamowity wynik. Bardzo dziękujemy za wspaniały doping. 


Developres SKYRES Rzeszów 3:1 Reprezentacja Kamerunu 
(25:8, 16:25, 25:17, 25:22)
 

Kolejny mecz już 30 grudnia 2019
Developres SKYRES Rzeszów vs. Reprezentacja Kamerunu 
Start: 18:00
Miejsce: Hala Podpromie
 

Zapraszamy!

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski