Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 27-08-2019

4 dzień zmagań w grupie B na CEV EuroVolley 2019 w łódzkiej Atlas Arenie nie przyniósł niespodzianek, faworytki wygrały swoje mecze. 

Polki pomimo straty pierwszego seta, wygrały kolejne trzy. Biało-czerwone kolejne spotkanie rozegrają w środę o godzinie 17:30 przeciwko reprezentacji Belgii. 

 

Polska - Ukraina

3:1 (20:25, 25:11, 25:22, 25:15)

Skład reprezentacji Polski:

Grajber, Alagierska, Kąkolewska, Łukasik, Stenzel, Stysiak, Efimienko-Młotkowska, Maj-Erwardt, Wołosz, Wójcik, Mędrzyk, Smarzek-Godek, Zaroślińska-Król, Pleśnierowicz

Skład reprezentacji Ukrainy:

Karpets, Trushkina, Politanska, Denysova, Dorsman, Kraiduba, Gerasymova, Stepaniuk, Karasova, Kodola, Peretiatko, Velykokon, Rykhliuk, Nikolaichuk

 

Wyniki oraz terminarz grupy B na Mistrzostwach Europy w Piłce Siatkowej Kobiet - CEV EuroVolley 2019:

23 sierpnia (piątek):
Belgia – Ukraina, 3:0
Włochy – Portugalia, 3:0
Polska – Słowenia, 3:0

 

24 sierpnia (sobota):
Belgia – Słowenia, 3:0

Portugalia – Polska, 0:3

 

25 sierpnia (niedziela):
Słowenia – Portugalia, 3:0
Ukraina – Włochy, 0:3

 

26 sierpnia (poniedziałek):
Włochy – Belgia, 3:0
Polska – Ukraina, 3:1

 

27 sierpnia (wtorek):
Portugalia – Belgia, godz. 18:00
Włochy – Słowenia, godz. 20:30

 

28 sierpnia (środa):
Belgia – Polska, godz. 17:30
Ukraina – Słowenia, godz. 20:00

 

29 sierpnia (czwartek):
Portugalia – Ukraina, godz. 18:00
Polska – Włochy, godz. 20:30

 

1 września (niedziela):
1 spotkanie 1/8 finału, godz. 18:00
2 spotkanie 1/8 finału, godz. 20:30

 

4 września (środa):
1 spotkanie ćwierćfinałowe, godz. 18:00
2 spotkanie ćwierćfinałowe, godz. 20:30

 

Grupy Mistrzostw Europy CEV:

Grupa A (Ankara) Grupa B (Łódź) Grupa C (Budapeszt) Grupa D (Bratysława)
Turcja POLSKA Węgry Słowacja
Serbia Włochy Holandia Rosja
Bułgaria Belgia Chorwacja Niemcy
Francja Ukraina Azerbejdżan Białoruś
Finlandia Portugalia Rumunia Hiszpania
Grecja Słowenia Estonia Szwajcaria
Wróć do listy

Sprawdź nasz sklep kibica

17 listopad 2019

Hala Podpromie, godz. 15:00

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:0
Grot Budowlani Łódź

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grot Budowlani Łódź

Liga Siatkówki Kobiet