Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 07-04-2020

Sztab szkoleniowy zostaje bez zmian na sezon 2020/2021!

Sztab szkoleniowy w składzie:
Stéphane Antiga - Trener
Bartłomiej Dąbrowski - II Trener
Paulina Peret - Kierownik drużyny
Mateusz Janik - Statystyk
Artur Płonka - Trener przygotowania fizycznego
Grzegorz Gomulec - Fizjoterapeuta
Artur Pękalski - Trener Mentalny 


Zostają na kolejny sezon 2020/2021!


Stéphane Antiga: Jestem zadowolony ze swojego sztabu, bardzo mnie to cieszy, że będę mógł walczyć o kolejne tytuły w Polsce oraz w Lidze Mistrzyń. Myślę, że skład sztabu szkoleniowego jest bardzo dobry i każdy z nas wzajemnie się uzupełnia.


Bartłomiej Dąbrowski: Bardzo się cieszę, że kolejny sezon spędzę w Rzeszowie i w Developresie. Klub zapewnia idealne warunki do pracy oraz rozwoju. Każdy sezon to kolejne doświadczenia i możliwość realizacji marzeń.


Mateusz Janik: To klub z wielkimi ambicjami a przede wszystkim ze świetną atmosferą do pracy. Myślę, że także w sztabie stworzyliśmy bardzo fajną atmosferę, dlatego fakt, że zostajemy w tym samym składzie, sprawia, że już nie mogę doczekać się kolejnego sezonu.


Paulina Peret: Cieszę się, że w takim składzie zaczniemy nowy sezon w Developres SKYRES Rzeszów. Każdy z nas pracuje z pasją, co przekłada się na wspólne sukcesy, świetną atmosferę oraz profesjonalizm.
Przed nami nowe wyzwania, których już nie mogę się doczekać!Artur Płonka: Zostaje na następny sezon w Developres SKYRES Rzeszów. W tym samym składzie będziemy kontynuować proces szkoleniowy i zdobywać kolejne tytuły.


Grzegorz Gomulec: Jestem zadowolony, że będę mógł dalej współpracować z Developresem. Chcę pomagać i wspierać drużynę w zdobywaniu kolejnych tytułów.  


Artur Pękalski: Bardzo się cieszę, że również i w przyszłym sezonie będziemy współpracować i walczyć o najwyższe cele razem z Deveopresem. Ja ze swojej strony już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu rozgrywek.


 

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski