Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Piotrek Litewski w dniu: 24-08-2023

Developres Rzeszów rozpoczął przygotowania do nowego sezonu Tauron Ligi w mocno okrojonym składzie. Siatkarki, które już trenują w stolicy Podkarpacia to Ana Kalandadze, Weronika Centka, Anna Obiała oraz nowe twarze w zespole Stephana Antigi… Wiktoria Kowalska, Gabriela Makarowska-Kulej i Magda Kubas. Do rozpoczęcia rywalizacji o punkty zostało jeszcze kilka tygodni, a sparingi pomogą drużynie uzyskać wysoką formę już na pierwsze mecze nowego sezonu.

 

Pierwszą okazję do zobaczenia rzeszowskich „Rysic” kibice będą mieli już na przełomie sierpnia i września (31.08– 01.09). W tych dniach na Podpromiu będziemy gościć drużynę UNI Opole, w której od tego sezonu będą grać nasze dwie byłe zawodniczki – Katarzyna Zaroślińska-Król oraz Julia Bińczycka. Nie będzie to jednak zwykły sparing, a forma wspólnego treningu.

 

Kolejnym przystankiem w drodze do rozpoczęcia sezonu będą dwa mecze z BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała, które odbędą się 11 i 12 września w Nisku i Stalowej Woli.

 

Kilka dni później nasza drużyna pojedzie na dwudniowy turniej w Wieliczce (15 i 16 września), w którym oprócz gospodarzy, wystąpią jeszcze MOYA Radomka Radom oraz ITA TOOLS STAL Mielec.

 

Niespełna tydzień później, Developres czeka kolejny sprawdzian, tym razem w Mielcu, w dniach 22–24 września. Rywalizować będziemy z ITA TOOLS STALĄ Mielec, ŁKS-em Commercecon Łódź i Dresdner SC.

 

Próbą generalną przed startem Tauron Ligi będzie turniej Giganci Siatkówki, który odbędzie się od 29 września do 1 października, na który pojedziemy do Twardogóry.

 

Informacje co do godzin wszystkich sparingów, będziemy Państwu podawać na bieżąco, na naszych social mediach.

 

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga