Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Piotrek Litewski w dniu: 05-10-2023

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że wraz z dniem 04.10.2023 r., nasz klub będzie nosił nową nazwę – PGE RYSICE RZESZÓW.

 

Oto jak podpisanie nowej umowy skomentował Prezes Zarządu – Rafał Mardoń:

 

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia współpracy na rozpoczynający się sezon w nowej, znacznie szerszej formule.

 

PGE Polska Grupa Energetyczna od lat wspiera czołowe polskie zespoły i sportowców, więc objęcie przez nią pakietu Sponsora Tytularnego naszej drużyny jest nobilitacją i potwierdzeniem, że to, co robimy, robimy naprawdę dobrze. Mobilizuje nas to również do jeszcze bardziej aktywnej pracy, zarówno marketingowej, jak i sportowej.

 

Mamy nadzieję, że nasza współpraca z PGE będzie długoterminową relacją, co umożliwi klubowi realizację najwyższych celów, zarówno na parkietach krajowych, jak i na arenie europejskiej”.

 

Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że doszło do porozumienia i podpisania umowy o bliskiej, sponsorskiej współpracy, pomiędzy właścicielami Klubu a Grupą PGE. Ułatwi nam to z większym rozmachem planować przyszłość i pozwoli pomóc w spełnieniu sportowych oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że to doskonała wiadomość zarówno dla samych zawodniczek, jak i oddanych nam, wiernych kibiców. Z nowymi nadziejami i podniesionym czołem rozpoczynamy sezon 2023/2024.

 

Do boju Rysice!

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga