Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 29-01-2020

Developres SKYRES Rzeszów zmierzy się z wicemistrzem Polski Grotem Budowlani Łódź.

Developres SKYRES Rzeszów 29 stycznia zmierzy się z Budowlanymi Łódź. Mecz zaplanowano na godzinę 17:30 w Sport Arena Łódź.


Drużyna Grot Budowlani Łódź na swoim koncie posiada dziesięć zwycięstw oraz pięć przegranych spotkań. Taki bilans meczowy daje rywalkom trzecią pozycję w tabeli LSK 2019/2020. Zespół pod wodzą Błażeja Krzyształowicza na pewno będzie chciał urwać punkty drużynie z Rzeszowa. Mocnymi elementami zespołu są atakująca Anastasiya Kraiduba, która jest w czołówce najlepiej punktujących zawodniczek oraz libero Maria Stenzel, która w LSK posiada 59,23% skuteczności w przyjęciu. W kadrze trenera Błażeja Krzyształowicza prawdopodobnie zabraknie Charlotte Leys oraz Julii Nowickiej.


Poprzedni mecz Developres rozegrał z ostatnią drużyną LSK Wisłą Warszawa. Rysice bez większych problemów pokonały rywalki 3:0. Obecnie Developres SKYRES Rzeszów jest wiceliderem LSK 2019/2020. Nasz bilans to czternaście zwycięstw oraz jedna porażka z Chemikiem Police. Dla podopiecznych Stephana Antigi będzie to pierwszy poważny mecz Ligi Siatkówki kobiet w 2020 roku. Atutem naszej drużyny bez wątpienia jest nasza atakująca Katarzyna Zaroślińska-Król, która obecnie króluje w nagrodach MVP. Kolejna zawodniczka, która wykazuje się niezwykłą skutecznością, jest Ali Frantii. Przyjmująca Developresu udowodniła w ostatnich meczach, że jest w szczytowej formie. W dzisiejszym meczu zabraknie Tamary Gałuchy.


Zapraszamy przed telewizory, mecz będzie transmitowany w Polsacie Sport. Zachęcamy do wspólnego kibicowania!


29.01.2020
Grot Budowlani Łódź vs Developres SKYRES Rzeszów
Start: 17:30
Miejsce: Sport Arena
Transmisja TV: Polsat Sport

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga