Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 05-11-2020

DevelopRes SKYRES Rzeszów zmierzy się z ŁKS Commercecon Łódź w ramach 8.kolejki TAURON Ligi

Developres SKYRES Rzeszów w 8 kolejce TAURON Ligi zmierzy się z drużyną ŁKS Commercecon Łódź. Mecz został zaplanowany na 06.11.2020 (piątek), na godzinę 20:30. Łodzianki zajmują piątą pozycję w tabeli, z bilansem trzech wygranych oraz trzech przegranych spotkań. W drużynie gości zobaczymy naszą byłą zawodniczkę Katarzynę Zaroślińską-Król, która przez ostatnie dwa sezony reprezentowała barwy naszego klubu.

Developres Rzeszów obecnie jest liderem TAURON Ligi. Sześć rozegranych spotkań w tym sześć wygranych. Z pewnością możemy się spodziewać bardzo zaciętego i ciekawego widowiska. W poprzednim sezonie Developres SKYRES Rzeszów rozegrał dwa spotkanie z ŁKS-em Commercecon Łódź i dwukrotnie nasza drużyna zwyciężyła.


Developres SKYRES Rzeszów vs. ŁKS Commercecon Łódź
06.11.2020
Start: 20:30
Miejsce: Hala Podpromie
TV: Polsat Sport
Bez udziału publiczności


Zapraszamy do oglądania!

Wróć do listy
20 styczeń 2021

Puchar Polski 2021
18:00

Asotra Płomień Sosnowiec
0:3
DevelopRes SkyRes Rzeszów

Asotra Płomień Sosnowiec vs. DevelopRes SkyRes Rzeszów