Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 11-09-2018

Dzisiejszy poranek spędziliśmy w autoryzowanym salonie Dakar Toyoty Rzeszów. 

Dziś odwiedziliśmy naszego sponsora technicznego, autoryzowany salon Dakar Toyota Rzeszów, by odebrać samochody, które przygotowano dla nas na sezon 2018/2019.

Tym razem Toyota przygotowała dla nas aż osiem samochodów. Kluczyki do nich, na ręce naszych zawodniczek i sztabu, przekazał osobiście prezes firmy, Pan Jarosław Bąk.

 

 

Toyota to słowo, które każdemu kojarzy się z samochodami i wysoką jakością, którą potwierdza zwycięstwami w wielu rankingach. Wystarczy wspomnieć o rankingu niemieckiego stowarzyszenia TÜV z 2016 roku, w którym uznano auta Toyoty za te najbardziej niezawodne.

 

Oferta Toyoty jest niezwykle szeroka – od samochodów miejskich po SUV-y, od aut użytkowych po nowoczesne hybrydy – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasz sponsor jest jednym z największych producentów samochodów na świecie. Jak wyjaśniają właściciele marki, sukces zawdzięcza ona koncentracji na zadowoleniu klienta. Co ważne, firma sprzyja środowisku naturalnemu, skupiając się zwłaszcza na ograniczeniu zużycia wody i energii.

Wróć do listy
08 maj 2022

HS w Policach 
17:30
TV: Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:2
DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

TAURON Liga