Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 13-11-2020

KS DevelopRes Rzeszów zwyciężył kolejny raz z Enea PTPS Piła!

Developres SKYRES Rzeszów od początku spotkania przeważał nad zawodniczkami z Piły. Rzeszowianki bez większych problemów zdobyły kilkupunktową przewagę, a znakomite ataki Aleksandry Rasińskiej, tylko powiększały różnicę punktową. Enea PTPS Piła podejmowała próby doprowadzenia do remisu, lecz bezskutecznie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:21 dla Developresu.

 

Drugi set rozpoczął się wymianą punktową. Rysice ponownie bardzo szybko objęły prowadzenie i w połowie seta na tablicy wyników widniał rezultat 14:8 dla rzeszowianek. Nasza Pani Kapitan Jelena Blagojević nie zwalniała ręki i punktowała rywalki, punkt po punkcie. Dalsza część spotkania to popis umiejętności Rysic. Drugi set zakończył się wygraną Developresu 25:16.Początek trzeciego seta to gra błędów naszej drużyny. Podopieczne Adama Grabowskiego wykorzystały słabsze momenty rzeszowianek, co skutkowało prowadzeniem 12:10. Przewaga rywalek tylko wzrastała, a gonitwa za wynikiem była nieskuteczna. Trzecią partię przegrywamy 20:25.

 

Początek czwartego seta był wyrównany. Do stanu 6:6 trwała walka punkt za punkt, następnie inicjatywę przejęły Rysice. Bardzo dobra skuteczność naszych zawodniczek w ataku doprowadza do powiększania przewagi 11:6, a następnie wygrania w czwartym secie 25:13. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla DevelopResu SKYRES Rzeszów.

 

MVP – Jelena Blagojević


Enea PTPS Piła 1:3 Developres SKYRES Rzeszów
(21:25, 15:25, 25:20, 13:25)


Składy zespołów:
Enea PTPS Piła: Gawlak (6 pkt.), Pelczarska (1), Skrzypkowska (8), Wellna (2), Kubacka (7), Łyszkiewicz (3), Pawłowska (libero) oraz Gądek (10) i Bartkowska (8)
Developres SKYRES Rzeszów: Polańska (11), Grabka (6), Rasińska (13), Blagojević (16), Stencel (12), Kaczmar (3), Krzos (libero) oraz Krajewska

Wróć do listy
08 maj 2022

HS w Policach 
17:30
TV: Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:2
DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów

TAURON Liga