Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 13-11-2020

KS DevelopRes Rzeszów zwyciężył kolejny raz z Enea PTPS Piła!

Developres SKYRES Rzeszów od początku spotkania przeważał nad zawodniczkami z Piły. Rzeszowianki bez większych problemów zdobyły kilkupunktową przewagę, a znakomite ataki Aleksandry Rasińskiej, tylko powiększały różnicę punktową. Enea PTPS Piła podejmowała próby doprowadzenia do remisu, lecz bezskutecznie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:21 dla Developresu.

Drugi set rozpoczął się wymianą punktową. Rysice ponownie bardzo szybko objęły prowadzenie i w połowie seta na tablicy wyników widniał rezultat 14:8 dla rzeszowianek. Nasza Pani Kapitan Jelena Blagojević nie zwalniała ręki i punktowała rywalki, punkt po punkcie. Dalsza część spotkania to popis umiejętności Rysic. Drugi set zakończył się wygraną Developresu 25:16.

Początek trzeciego seta to gra błędów naszej drużyny. Podopieczne Adama Grabowskiego wykorzystały słabsze momenty rzeszowianek, co skutkowało prowadzeniem 12:10. Przewaga rywalek tylko wzrastała, a gonitwa za wynikiem była nieskuteczna. Trzecią partię przegrywamy 20:25.

Początek czwartego seta był wyrównany. Do stanu 6:6 trwała walka punkt za punkt, następnie inicjatywę przejęły Rysice. Bardzo dobra skuteczność naszych zawodniczek w ataku doprowadza do powiększania przewagi 11:6, a następnie wygrania w czwartym secie 25:13. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla DevelopResu SKYRES Rzeszów.