Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 12-11-2020

KS DevelopRes Rzeszów wygrywa 3:0 z Enea PTPS Piła.

Początek spotkania w wykonaniu obu zespołów był wyrównany. Zawodniczki Developresu SKYRES Rzeszów z każdym zdobyty punktem czuły się coraz pewniej na boisku. Efektem tego było objęcie prowadzenia w połowie seta 16:13. Niestety bardzo duża liczba niedokładnych piłek oraz problemy w przyjęciu po stronie Developresu doprowadziły do wyrównania w końcowej fazie partii. Set zakończył się na korzyść naszego zespołu po wyśmienitej zagrywce Aleksandry Rasińskiej 25:23.

Drużyna Enea PTPS Piła drugiego seta rozpoczęła z bojowym nastawieniem, zdobywając kilka punktów, wychodząc na prowadzenie 9:5. Rzeszowianki nie uległy presji wyniku i skutecznie odrobiły straty, doprowadzając do wyrównania (13:13). Przejmując inicjatywę, nasze podopieczne kontynuowały walkę i skutecznie zwyciężyły drugiego seta. (25:22).

W trzecim i zarazem ostatnim secie Rysice zaprezentowały siatkówkę na najwyższym poziomie, udowadniając swoją niesamowitą formę już na początku partii. Silne ataki Aleksandry Rasińskiej zwiększały przewagę punktową nad rywalkami. Nieprawdopodobne obrony i dobra skuteczność w bloku pozwoliły utrzymać wysokie prowadzenie w trzecim secie. Rysice ostatnią partię spotkania wygrały 25:17, a całe spotkanie 3:0.

Bardzo dziękujemy za pomoc klubowi kibica KS DevelopRes Rzeszów, który w składzie 15-osobowej grupie pomógł w organizacji meczu z Ena PTPS Piła.