Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 12-11-2020

KS DevelopRes Rzeszów wygrywa 3:0 z Enea PTPS Piła.

Początek spotkania w wykonaniu obu zespołów był wyrównany. Zawodniczki Developresu SKYRES Rzeszów z każdym zdobyty punktem czuły się coraz pewniej na boisku. Efektem tego było objęcie prowadzenia w połowie seta 16:13. Niestety bardzo duża liczba niedokładnych piłek oraz problemy w przyjęciu po stronie Developresu doprowadziły do wyrównania w końcowej fazie partii. Set zakończył się na korzyść naszego zespołu po wyśmienitej zagrywce Aleksandry Rasińskiej 25:23.

 

Drużyna Enea PTPS Piła drugiego seta rozpoczęła z bojowym nastawieniem, zdobywając kilka punktów, wychodząc na prowadzenie 9:5. Rzeszowianki nie uległy presji wyniku i skutecznie odrobiły straty, doprowadzając do wyrównania (13:13). Przejmując inicjatywę, nasze podopieczne kontynuowały walkę i skutecznie zwyciężyły drugiego seta. (25:22).

 

W trzecim i zarazem ostatnim secie Rysice zaprezentowały siatkówkę na najwyższym poziomie, udowadniając swoją niesamowitą formę już na początku partii. Silne ataki Aleksandry Rasińskiej zwiększały przewagę punktową nad rywalkami. Nieprawdopodobne obrony i dobra skuteczność w bloku pozwoliły utrzymać wysokie prowadzenie w trzecim secie. Rysice ostatnią partię spotkania wygrały 25:17, a całe spotkanie 3:0.


Bardzo dziękujemy za pomoc klubowi kibica KS DevelopRes Rzeszów, który w składzie 15-osobowej grupie pomógł w organizacji meczu z Ena PTPS Piła. 


MVP - Marta Krajewska
Developres SKYRES Rzeszów 3:0 Enea PTPS Piła


Składy zespołów:
Developres SKYRES Rzeszów: Polańska (7), Van Ryk (2), Grabka (6), Krajewska (3), Stencel (6), Lazić (13), Krzos (libero) oraz Rasińska (15), Blagojević (6)
Enea PTPS Piła: Gawlak (5), Gądek (7), Ponikowska (5), Wellna (9), Bartkowska (6), Kucharska (5), Bodasińska (libero) oraz Pelczarska, Skrzypkowska, Łyszkiewicz


Kolejne spotkanie już jutro w Rzeszowie.
Enea PTPS Piła vs Developres SKYRES Rzeszów
12.11.2020
Start: 14:30
Miejsce: Hala Podpromie
Transmisja: IPLA


Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga