Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 10-01-2020

Developres SKYRES Rzeszów zwyciężył dwa mecze z DPD Legionovia Legionowo.

Drużyna Stephana Antigi pokonała DPD Legionovia Legionowo 3:1. W dwumeczu sparingowym Developres Rzeszów okazał się dwukrotnie lepszy od DPD Legionowi. Mecze były bardzo zacięte, zarówno w Ropczycach, jak i w Rzeszowie.

 

Na samym początku drużyna pod wodzą Alessandro Chiappiniego miała problem z wyprowadzeniem skutecznego ataku. Siatkarki Developresu wykorzystały sytuacje i skutecznie doprowadziły do kilkupunktowej zaliczki (16:12). Spotkanie nabierało tempa, Legionovia starała się odrobić stracone punkty, lecz bezskutecznie. Pierwszy set wygrały Rysice 25:23.

 

Kolejny set rozpoczął się od wymiany punktowej obu zespołów. W połowie seta na prowadzenie wyszły siatkarki Legionovi (12:16). Waleczne siatkarki Stephana Antigi nie zdołały dogonić rywalek i musiały uznać wyższość przeciwniczek w drugim secie, przegrywając 19:25.

 

Po krótkiej przerwie Rysice wyszły na boisko odmienione. Rzeszowianki od pierwszych piłek postawiły wysoko poprzeczkę. W ataku kolejny raz błyszczała Ali Frantti. Solidny blok oraz dobre rozegranie doprowadziło do wygranej w trzecim secie 25:22 dla Developresu.
 


Czwarty set i zarazem ostatni to pewne zwycięstwo drużyny z Rzeszowa. Stephan Antiga postawił na zawodniczki rezerwowe. Okazało się, że był to fenomenalny ruch. Rysice od samego początku pokazały swoją moc, wychodząc na wysokie prowadzenie, którego nie pozwoliły sobie odebrać do końca meczu. Ostatni set zakończył się wynikiem (25:10) dla Developresu.
 


Wyniki dwumeczu sparingowego
 


Developres SKYRES Rzeszów 3:1 DPD Legionovia Legionowo (Rzeszów)
(25:23, 19:25, 25:22, 25:10)

 

Developres SKYRES Rzeszów 3:1 DPD Legionovia Legionowo (Ropczyce)
(25:11, 25:18, 25:18, 20:25)
 

 

Developres Rzeszów przed rozpoczęciem LSK zaoferował kibicom w Ropczycach oraz Rzeszowie wspaniałe widowisko. Rzeszowianki udowodniły, że są przygotowane w 100% do ligi i koniecznie trzeba obserwować poczynania naszych siatkarek. Pierwszy mecz LSK w 2020 już 18 stycznia w Bydgoszczy o godzinie 14:45. Transmisja Polsat Sport.
 

 

W Rzeszowie pierwszy mecz ligowy 25 stycznia 2020
Developres SKYRES Rzeszów vs. Wisła Warszawa
Start: 17:00
Miejsce: Hala Podpromie

 

Zapraszamy!

Wróć do listy
14 październik 2020

DPD Arena Legionowo
Godz. 17:30
Polsat Sport EXTRA

DPD Legionovia Legionowo
1:3
DevelopRes SkyRes Rzeszów

DPD Legionovia Legionowo vs. DevelopRes SkyRes Rzeszów

TAURONLiga