Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 09-01-2020

Developres SKYRES Rzeszów zwyciężył w pierwszym meczu sparingowym z DPD Legionovia Legionowo

Developres SKYRES Rzeszów swój pierwszy sparing w 2020 roku rozegrał z DPD Legionovia Liegionowo. Siatkarskie emocje przeniosły się do Ropczyc, gdzie tamtejsi kibice mogli zobaczyć siatkówkę na najwyższym poziomie.
 


Rzeszowianki od pierwszych minut rozpoczęły fenomenalnie. Podopieczne Stephana Antigi wyróżniały się na tle rywalek, szczególnie Ali Frantii. Przyjmująca w pierwszym secie miała 100% wykorzystanych piłek w ataku. Developres SKYRES Rzeszów od samego początku zaprezentował solidną siatkówkę, co przełożyło się na wynik. Developres pierwszy set zwyciężył 25:11.

 

Po wznowieniu rywalizacji powtórzył się scenariusz z pierwszego seta, nasz zespół przystąpił do ataku od pierwszych piłek, szans w kontrach nie marnowała nasza Pani kapitan Jelena Blagojević, która w swobodny sposób mijała blok rywalek. Dominacja naszego zespołu była bezdyskusyjna. Drugi set w błyskawicznym tempie zakończył się wynikiem 25:18.

 

Trzeci set zdecydowanie należał do Rysic. Mimo złego początku rzeszowianki w szybkim tempie nadrobiły stracone punkty, wychodząc na prowadzenie (16:13). Skuteczne ataki Ali Frantti tylko zwiększały różnicę punktową, co pozwoliło naszej drużynie na swobodną grę. Kibice zgromadzeni w Ropczycach byli świadkami fantastycznej gry siatkarek Stephana Antigi. Trzeci set zakończył się wynikiem 25:18.
 


Mimo zwycięskich trzech setów Developresu trenerzy po konsultacji umówili się na kolejnego seta, niezależnie od wyniku spotkania. W ostatnim pojedynku na parkiecie pojawiły się rezerwowe zawodniczki. Niestety w tym pojedynku górą były zawodniczki DPD Legionowi. Rysice przegrały w ostatnim secie 20:25.

 

Developres SKYRES Rzeszów 3:1 DPD Legionovia Legionowo
(25:11, 25:18, 25:18, 20:25)

 

MVP spotkania została Ali Frantii.
MVP drużyny przegranej Alicja Grabka.

 

Kolejne spotkanie już 10 stycznia 2020
Developres SKYRES Rzeszów vs. DPD Legionovia Legionowo
Start: 16:00
Miejsce: Hala Podpromie
 

Zapraszamy!

Wróć do listy
23 listopad 2021

CEV Champions League Volley 2022 | Women
Hala Podpromie
Godz. 18:00
TV: Polsat Sport

DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów
3:2
DRESDNER SC

DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów vs. DRESDNER SC

CEV Champions League Volley 2022 | Women