Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 03-02-2019

W niedzielę, 3 lutego rozegrano 17. kolejkę LSK, zespół Developresu SkyRes Rzeszów na własnym boisku podejmował E.Leclerc Radomkę Radom. Po raz kolejny kibice Developresu wypełnili Halę Podpromie w liczbie 3 033 osób! 

Drużyna Developresu SkyRes Rzeszów po wygraniu Ćwierćfinału Pucharu Polski w Wieliczce, wróciła na parkiety LSK. O godzinie 17:00, w Hali Podpromie rozpoczęło się spotkanie 17. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy naszą drużyną oraz E.Leclerc Radomką Radom. MVP meczu została Jelena Blagojević.

 

Przebieg spotkania:

Początek pierwszego seta rozpoczął się od wyrównanej walki z obu drużyn, od stanu 8:8 Developres systematycznie zaczął powiększać swoją przewagę (12:8). Czas wzięty przez trenera drużyny z Radomia - Jacka Skroka nie pomógł przyjezdnym i nasza drużyna zwiększyła prowadzenie dzięki serii punktowych ataków Jeleny Blagojević (15:8). Przestój w grze Developresu i okres dobrej gry Radomki(15:13), przełamanie serii poprzez skuteczny atak Jeleny Blagojebić (16:13). As serwisowy Mai Tokarskiej i kolejny time-out dla Jacka Skroka. Seria skutecznych bloków po stronie Developresu (21:15). Kolejne punktowe ataki Jeleny Blagojević i Michaeli Mlejnkovej (23:15). Podwójne odbicie rozgrywającej z Radomia, kolejno efektowny serwis Michaeli Mlejnkovej i wygrywamy seta numer 1 (25:16).

 

3 punktowe prowadzenie Radomki w początkowej fazie seta numer 2. Przy stanie seta (5:7) na zagrywkę wyszła Katarzyna Zaroślińska-Król, obrona naszej drużyny i zdobywamy punkt po dobrym ataku Jeleny Blagojević (6:7). Kolejna akcja zakończona blokiem Mai Tokarskiej i doprowadzenie do remis punktowego (7:7).  Po skutecznm bloku Kamili Witkowskiej wychodzimy na prowadzenie (11:10). Seria dobrych zagrywek i skutecznych ataków Developresu Rzeszów (14:10). Kolejne błędy serwisowe po obu stronach siatki (17:15). Drugi czas dla trenera gości przy stanie 21:16. Developres wygrywa 2 seta (25:18).

 

Maja Tokarska skutecznym atakiem rozpoczyna seta numer 3. Stan 5:5, na boisko wchodzi Eva Yaneva za Michaelę Mlejnkovą. Radomianki są bezradne wobec serwisu Kamili Witkowskiej, która zdobywa dwa kolejne punkty dla Developresu (8:5). Czas dla trenera Radomki Radom przy stanie 14:10. Systematyczne powiększanie przewagi 20:13. Zmian w składzie dokonał trener rzeszowianek Lorenzo Micelli, na boisku pojawiła się Agnieszka Rabka, Barbara Zakościelna.  Eva Yaneva skutecznym atakiem kończy mecz (25:16).

Brawa należą się całej drużynie!

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW - E.LECLERC RADOMKA RADOM

3:0 (25:16, 25:18, 25:16)

 

SKŁADY OBU DRUŻYN:

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW: TOKARSKA (6), WITKOWSKA (11), ZAKOŚCIELNA, ŻABIŃSKA,  BLAGOJEVIĆ (12), BARAKOVA (4),  MLEJNKOVA (8),  RABKA, HATALA, ZAROŚLIŃSKA-KRÓL (10), YANEVA (3), SAWICKA (L) I MEDYŃSKA (L)

E. LECLERC RADOMKA RADOM: SKRZYPKOWSKA (2), SAMUL (L), SAKRADZIJA (7), GRABKA (2), MOLENDA (3), BAŁUCKA (5), BORAWSKA, KUBACKA (5), DRABEK (L), BIAŁA, ABERCROMBIE (9), PONIKOWSKA (), SZCZEPAŃSKA (6), SHAFAGAT

Wróć do listy
25 wrzesień 2020

Sport Arena
godz. 18:00

Grot Budowlani Łódź
1:3
DevelopRes SkyRes Rzeszów

Grot Budowlani Łódź vs. DevelopRes SkyRes Rzeszów

TAURON Liga