developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 30-01-2019

W środę, 30 stycznia o godzinie 19:00 Developres SkyRes Rzeszów rozegrał spotkanie z 7R Solna Wieliczka w Hali Solne Miasto. Stawką spotkania był udział w turnieju finałowym Pucharu Polski Kobiet.

Przebieg meczu:

Wyrównany początek seta numer 1 do stanu (4:4), po czym nasza drużyna stopniowo uzyskiwała przewagę w secie (5:9). Drużyna gospodarzy doprowadza do wyrównania (12:12) i kolejny odskok naszej drużyny (12:16). Z punktu na punkt coraz lepsza gra Developresu i prowadzenie (19:12). Wygrywamy pierwszego seta (25:14). Drugi set rozpoczął się od prowadzenia drużyny gospodarzy (7:3), które utrzymano do jego finishu - przegrywamy seta numer 2 (21:25). Spokojniejsza gra w secie 3, prowadzenie Developresu od samego początku do końca jego rozgrywania, wygrywamy 2:1 (25:21). Wyrównana gra obu drużyn od poczatku seta numer 4, Solna Wieliczka wychodzi na prowadzenie, aż do stanu równowagi (17:17). Dzięki udanemu atakowi Michaeli Mlejnkowej wychodzimy na prowadzenie (18:17), utrzymując je do końca spotkania (25:19). Wygrywamy z 7R Solną Wieliczka 3:1 i meldujemy się w turnieju finałowym, który będzie rozgrywany 9-10 marca w Nysie.