Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 23-01-2020

Developres SKYRES Rzeszów przegrał pierwsze spotkanie z Unet e-work Busto Arsizo w 1/8 Pucharu Cev

Developres SKYRES Rzeszów w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu CEV przegrał 3:0 z Unet e-work Busto Arsizio. Wicelider włoskiej Seria A nie stracił ani jednego seta. Podopieczne Stephana Antigi, mimo niekorzystnego wyniku, były bardzo blisko wygranej, szczególnie w pierwszym oraz trzecim secie.


Początkowe minuty spotkania były bardzo zacięte. Obie drużyny walczyły o każdą piłkę. Developres Rzeszów, jako pierwszy wyszedł na prowadzenie, niestety nie na długo. W połowie seta Busto Arsizio doprowadziło do wyrównania (13:13). W dalszej części spotkania nie brakowało emocji. Kilka kontrowersyjnych decyzji izraelskiej sędzi zdekoncentrowało nasze zawodniczki. Nasz trener musiał reagować, prosząc o czas dla zespołu. Nerwy zostały uspokojone, a na parkiety Rysice wyszły skoncentrowane, doprowadzając do remisu (19:19). Niestety kilka błędów własnych w dalszej części spotkania, w wykonaniu rzeszowskich siatkarek, doprowadziło do zakończenia pierwszego seta na korzyść Busto 25:22.


W kolejnym secie początkowo była wymiana punk za punkt. Developres jednak nie mógł odeprzeć ataków Britt Herbots, która punktowała nasz zespół z dużą skutecznością. Przewaga włoskiej drużyny tylko rosła. Trener Stephan Antiga starał się zmienić losy tego seta, dokonując zmian w składzie. Niestety, nie przyniosło to zamierzonych rezultatów. Drugi set zakończył się wynikiem 25:17 dla zespołu z Włoch.


Developres SKYRES Rzeszów trzeciego seta rozpoczął od trzypunktowej straty. Przewaga rywalek utrzymywała się bardzo długo. Dopiero z czasem nasze zawodniczki zaczęły odrabiać straty. Skutecznością w ataku zachwycała Ali Frantti oraz Katarzyna Zaroślińska-Król. Nasza drużyna, aż cztery razy doprowadziła do remisu (14:14, 16:16, 18:18, 19:19). Zwycięstwo było bardzo blisko. Niestety siatkarki z Busto okazały się silniejsze od „Rysic” i to one mogły cieszyć się zwycięstwem w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu CEV. Trzeci set zakończył się wynikiem 25:22 dla Busto Arsizio.


CEV Cup 1/8
Developres SKYRES Rzeszów 0:3 Unet e-work Busto Arsizo 
(22:25, 17:25, 22:25)


Mecz rewanżowy już 5 lutego w Rzeszowie o godzinie 18:00.


Zapraszamy!

Wróć do listy
20 wrzesień 2020

Hala Podpromie
godz. 17:30

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:1
#VolleyWrocław

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. #VolleyWrocław

TAURON Liga