Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 22-01-2020

Developres SKYRES Rzeszów walczy o 1/4 finału Pucharu CEV.

Developres SKYRES Rzeszów zmierzy się na wyjeździe z Unet e-work Busto Arsizio. Początek meczu w hali Palayamamay o godzinie 20:30. Będzie to spotkanie 1/8 finału Pucharu CEV. Rywalki naszej drużyny we włoskiej Serie A zajmują drugą pozycję z dorobkiem 36 punktów. Poprzednią rundę Pucharu CEV Unet e-work Busto Arsizio, który jest obrońcą tego trofeum, gładko przeszedł pokonując w dwumeczu czeski SK UP Ołomuniec. W drużynie prowadzonej przez trenera Stefano Lavariniego nie brakuje reprezentantek kilku krajów Włoch, Belgi, USA. W ostatnim czasie do przeciwniczek dołączyła jedna z najbardziej utytułowanych włoskich zawodniczek Francesca Piccinini. 


Liga włoska jest jedną z najmocniejszych lig świata. Występują w niej topowe zawodniczki. W Serie A w przeszłości grały m.in. Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Anna Kaczmar oraz nasza kapitan Jelena Blagojević. Mecz będzie z pewnością bardzo emocjonujący. W Palaymamay nie zabraknie również naszych kibiców, którzy zadeklarowali swoje przybycie i wsparcie naszej drużyny podczas spotkania.


W tym sezonie Developres SKYRES Rzeszów debiutuje w rozgrywkach Pucharu CEV. W pierwszej rundzie zespół Stephana Antigi w dwumeczu pokonał, francuską drużynę z Mulhouse. Developres obecnie jest na drugiej pozycji w LSK z 36 punktami na koncie. Do Włoch nie poleciała nasza druga atakująca Tamara Gałucha, która uległa drobnej kontuzji oka.


23.01.2020
Unet e-work Busto Arsizio vs Developres SKYRES Rzeszów
Start: 20:30
Miejsce: Palayamamay


Mecz rewanżowy już 5 lutego w Rzeszowie o godzinie 18:00.


Zapraszamy!

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga