Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 17-11-2019

Developres SKYRES Rzeszów pokonał 3:0 Grot Budowlani Łódź Wicemistrza Polski. Seria zwycięstw trwa. 

Pierwsza partia spotkania w wykonaniu Developresu była bardzo chaotyczna. Siatkarki z Rzeszowa początkowo miały kilka błędów. Być może było to związane ze stresem pierwszego poważniejszego rywala. Przełamanie na korzyść Rysic nastąpiło dopiero w połowie seta (14:13). Od tego momentu to drużyna z Rzeszowa prowadziła grę i wygrały (25:20).
 

 

Drugi set drużyna z Łodzi rozpoczęła fenomenalnie. Wysokie prowadzenie (0:5) wydawało się już niemożliwe do odrobienia. Nic bardziej mylnego Rysice wykonały serie punktów i przewaga zmalała do jednego oczka. Niestety w dalszej części spotkania to drużyna z Łodzi prowadziła kilkoma punktami. W połowie seta o przerwę poprosił szkoleniowiec drużyny z Rzeszowa Stephane Antiga. Kilka szybkich poprawek oraz motywacyjne słowa sprawiły, że siatkarki wyszły odmienione. Dobre przyjęcie oraz fenomenalna gra blokiem sprawiły, że to Developres w końcówce seta wygrywamy (25:22).
 

 

Ostatni set był bardzo wyrównany. Atmosfera w Rzeszowie była odczuwalna w każdym stopniu. Emocje rosły wraz ze zbliżającym się końcem ostatniego seta. Kibice fenomenalnie dopingowali, a frekwencja była rekordowa 4218. Końcówka spotkania (20:20). Po zawodniczkach widać skupienie i wole walki. Jednak to Rysice w ostatnich punktach spotkania pokazały swoją moc i zwyciężyły (25:23).
 

 

MVP spotkania Katarzyna Zaroślińska- Król
 

 

Developres SKYRES Rzeszów VS Grupa Azoty Chemik Police
Kolejne spotkanie już 25 Listopada 2019
Start: 17:30
Miejsce: Hala Podpromie
Mecz Transmitowany.

 

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski