Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 14-11-2019

W najbliższą niedzielę przed zespołem Stephane’a Antigi znacznie poważniejsze zadanie.

Developres SKYRES Rzeszów z łatwością rozprawił się z ostatnim rywalem #VolleyWrocław 3:0. Łatwe mecze dla Developresu się jednak kończą. Przed „Rysicami” spotkanie o wiele poważniejsze. Już w najbliższą niedzielę do Rzeszowa przyjeżdżają wicemistrzynie Polski.

 

Drużyna Grot Budowlani Łódź ten sezon rozpoczęła bardzo dobrze. Na swoim koncie posiada sześć zwycięstw oraz jedną przegraną z Pałacem Bydgoszcz. Taki bilans meczowy daje rywalkom trzecią pozycję w tabeli LSK 2019/2020. Zespół pod wodzą Błażeja Krzyształowicza na pewno będzie chciał urwać punkty drużynie z Rzeszowa.

 

– Osobiście jako zawodniczka nie mogę się doczekać tych meczów. Będzie walka o każdy punkt. Każdy chyba czeka na takie spotkanie, pełne emocji i na najwyższym poziomie. Mam nadzieję, że kibice przyjdą licznie, a jak będą w tak dobrej formie jak dotychczas, to będzie nam łatwiej wygrać – dodaje Kamila Witkowska.

 

Developres SKYRES Rzeszów obecnie jest samotnym liderem LSK 2019/2020. Siedem zwycięstw siatkarek z Rzeszowa oraz zaliczka punktowa nad rywalkami daje wiele możliwości. Dla Rysic będzie to pierwszy poważniejszy sprawdzian. Różnica w tabeli to zaledwie cztery punkty między Developresem Rzeszów a Budowlanymi Łódź. Na pewno możemy się spodziewać po każdej stronie ostrej wymiany ciosów.


- Ta drużyna ma ogromny potencjał ofensywny i trzeba uważać na to. Nie są może regularni, mają gorsze momenty w czasie meczu i nawet ich słabe punkty nie są takie do końca słabe – ocenia Stéphane Antiga


Z niecierpliwością czekamy na spotkanie!

Developres SKYRES Rzeszów vs Grot Budowlani Łódź
17 Listopada 2019
Start: 15:00
Miejsce: Hala Podpromie

Kasy biletowe otwarte:
Piątek od 15:00 do 18:00
Sobota od 15:00 do 18:00

Serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski