Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 09-08-2018

Turniej o Puchar Firmy Developres już w październiku, czas więc zacząć odsłaniać karty! Z radością informujemy, że pierwszym uczestnikiem turnieju jest rumuński zespół, CSM Volei Alba Blaj.

CSM Volei Alba Blaj to klub, którego historia sięga 2011 roku. Od tego czasu zdążył wspiąć się na najwyższy szczebel krajowej ligi, zdobywając trzykrotnie tytuł mistrzowski (2015, 2016, 2017). Drużyna z Blaj świetnie poradziła sobie też w ubiegłorocznym Pucharze Rumunii, stając na najwyższym stopniu podium.

 

W pamięci rzeszowskich kibiców CSM Volei Alba Blaj zapisał się, rywalizując z Developresem SkyRes Rzeszów w Grupie A siatkarskiej Ligi Mistrzyń sezonu 2017/2018. Rumuńska drużyna zajęła wtedy pierwsze miejsce, awansując do kolejnej fazy rozgrywek. W półfinałach zespół trafił na Galatasaray Stambuł, który pokonał w czterech setach, ulegając jednak w finale Vakifbank SK 0:3 i zajmując tym samym drugie miejsce. Dla stosunkowo młodej ekipy był to jednak wysoki wynik, którym zapisał się na kartach historii.

 

 

Turniej o Puchar Firmy Developres to cykliczna międzynarodowa impreza, odbywająca się już po raz szósty. W tym roku rozpocznie się 12 października i potrwa do 14 października.

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga