Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 08-08-2018

Dziś przedstawiamy Wam kolejną fankę podróży w składzie Developresu SkyRes Rzeszów. 

Kinga Hatala, nowa atakująca Developresu SkyRes Rzeszów, to kolejna miłośniczka podróży. Zwiedzanie świata to jej największa pasja - oczywiście poza siatkówką!

Co ciekawe, w przypadku Hatali, podróżowanie idzie w parze z poznawaniem nowych smaków. Siatkarka uwielbia gotować i robi to bardzo często - szczególnie lubi eksperymentować z kuchnią polską, zmieniając ciężkie przepisy w ich lżejsze i zdrowsze odpowiedniki. Kinga chętnie gotuje, ale również chętnie je - zwłaszcza dania kuchni tajskiej i włoskiej. Z pewnością więc znajdzie wspólne tematy z Michaelą Mlejnkovą, klubową fanką dobrego jedzenia!

Wolny czas zawodniczka spędza na czytaniu, pochłaniając wszystkie kryminały, które wpadną w jej ręce. Bardzo mocno skupia się też na rozwijaniu swoich umiejętności językowych - ciągle szlifuje angielski, uczy się też języka niemieckiego i hiszpańskiego.

Długie, jesienne i zimowe wieczory Kinga poświęca na kino, jako że uwielbia produkcje festiwalowe. Tę z kolei pasję dzieli z Petyą Barakovą.

 

Podsumowując, Kinga Hatala ugotuje Wam coś dobrego, obejrzy z Wami świetny film i wybierze się w ciekawą podróż. Te i inne, nieco bardziej "boiskowe" atrakcje już od 3 listopada w hali Podpromie - wspierajcie nas podczas rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet!

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga