Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 02-10-2018

Każdy okres przygotowawczy do sezonu ligowego dzieli się na kilka etapów. Zdaniem Bartka Dąbrowskiego, asystenta trenera drużyny, Developres SkyRes Rzeszów właśnie zakończył jeden z nich. Jak ocenia dotychczasowe przygotowania? Jaka droga czeka jeszcze zespół przed sezonem ligowym?

Za nami kolejny etap przygotowań do ligi. Dziewczyny wykonują tytaniczną pracę na treningach, ale teraz jest czas na sprawdzenie wyników w praktyce - wyjaśnia Dąbrowski. - Bardzo cieszy nas to, iż mamy możliwość sprawdzenia swojej gry z bardzo mocnymi rywalami, ale również to, że wszystkie dziewczyny mogą zaprezentować się na boisku, jak to miało miejsce w Szamotułach. Z każdym kolejnym turniejem coraz wyżej podnosimy poprzeczkę. 

 

W Szamotułach szansę na boisku dostała każda zawodniczka, co pozwala trenerom na ocenę ich dotychczasowej pracy i wdrożenie ewentualnych zmian do programu treningowego, który układany jest nie tylko pod zbliżające się turnieje, ale głównie pod ligę, która zbliża się wielkimi krokami. - Z turnieju na turniej prezentujemy się lepiej i jestem przekonany, że na sezon będziemy optymalnie przygotowani - zapewnia Bartek.

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga