Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 01-10-2018

W ostatni weekend uczestniczyliśmy w tegorocznej edycji Amica Cup w Szamotułach. Wyróżnioną zawodniczką z naszej drużyny była Agnieszka Rabka, rozgrywająca. Jak ocenia występ zespołu w turnieju? 

Developres SkyRes Rzeszów zakończył swój udział w Amica Cup na drugim miejscu. Podopieczne trenera Micelliego pokonały Grot Budowlanych Łódź i SSC Palmberg Schwerin, ale nie udało im się pokonać drużyny Dresdner SC.

Podczas ceremonii zamknięcia turnieju, z każdej drużyny wybrano jedną wyróżniającą się zawodniczkę. W Developresie została nią rozgrywająca, Agnieszka Rabka.

 

- Cieszymy się, że jesteśmy o miejsce medalowe wyżej. W Słowenii byłyśmy trzecie, w Szamotułach drugie - to mówi nam, że posuwamy się do przodu. W całym turnieju chyba najważniejsza była wygrana z Budowlanymi, bo taki mecz pozytywnie nastraja przed ligą. - mówi Agnieszka. - Jesteśmy zadowolone, ale też zmęczone, bo oprócz meczów sparingowych, mamy też regularne treningi, tak siłowe, jak i techniczne, więc przyda nam się chwila odpoczynku tym bardziej, że zaraz rusza nasz turniej w Rzeszowie.

 

 

Wróć do listy
26 styczeń 2023

Hala Podpromie
19:00
Polsat Box Go
 

DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów
3:0
OnlyBio Pałac Bydgoszcz

DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów vs. OnlyBio Pałac Bydgoszcz

TAURON Liga