Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 03-09-2018

Już we wrześniu ruszą pierwsze mecze sparingowe naszej drużyny. Developres SkyRes Rzeszów uda się na turnieje zagraniczne i krajowe, jak również zorganizuje własną imprezę.

Pierwsze mecze kontrolne rozegramy we wrześniu. W terminie 21 - 23 września weźmiemy udział w Gen - I Volley Cup w Novej Goricy. Tam zmierzymy się z takimi drużynami, jak: Trentino Rosa, SC Potsdam i Gen - I Volley Nova Gorica.

Tuż po powrocie ze Słowenii, Developres SkyRes Rzeszów wyruszy do Szamotuł, gdzie wystąpi w tegorocznej edycji Amica Cup obok Grot Budowlanych Łódź, Dresdner SC oraz SSC Palmberg Schwerin. Ten turniej odbędzie się w terminie 28 - 30 września.

 

Październikowe sparingi rozpoczniemy w Rzeszowie VI Międzynarodowym Turniejem o Puchar Firmy Developres, który rozegrany zostanie w terminie 12 - 14 października. Na tej imprezie pojawią się jedne z najlepszych drużyn żeńskiej siatkówki, tj. Eczacibasi Istanbul, Dresdner SC oraz CSM Volei Alba Blaj.

W połowie miesiąca weźmiemy udział w kolejnym zagranicznym turnieju, organizowanym przez Dresdner SC. Nasza drużyna w Niemczech zmierzy się z gospodarzem imprezy, Dresdner SC, a także z Chemikiem Police i ŁKS-em Commercecon Łódź.

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga