Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 20-01-2019

Hit 15. kolejki LSK zakończony wygraną Developresu SkyRes Rzeszów.

W niedzielę, 20 stycznia o godzinie 18:00 w Hali Podpromie rozegraliśmy spotkanie z drużyną Mistrza Polski Chemikiem Police w ramach 15. kolejki Ligii Siatkówki Kobiet.

Po ciężkim początku i przegranym pierwszym secie (19:25), nasza drużyna prowadziła wyrównaną walkę w początku seta numer dwa. Bardzo dobra końcówka w wykonaniu naszej drużyny i  doprowadzenie do wyrównania w setach 1:1 (25:18) . Trzeci set toczył się pod zdecydowane dyktando naszej drużyny, co zaowocowało wygraną nad Policami do 15 oczek. Czwarty set drużyna Developresu SkyRes Rzeszów rozpoczęła od wysokiego prowadzenia i utrzymała je do samego końca seta, wygrywając całe spotkanie 3:1. MVP meczu została Maja Tokarska, która zdobyła dla drużyny 14 punktów na 87% skuteczności.