Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 29-10-2020

Developres SKYRES Rzeszów wrócił do treningów w hali Podpromie!

KS Developres Rzeszów powrócił po 10 dniowej przerwie do treningów. Niestety w okrojonym składzie. W sztabie szkoleniowym zabraknie trenera Stephana Antigi oraz Bartłomieja Dąbrowskiego. Tymczasowe obowiązki trenera przejęli pozostali pracownicy sztabu szkoleniowego: Mateusz Janik, Artur Płonka, Grzegorz Gomulec.


Jak wyglądają treningi drużyny po powrocie z kwarantanny?
Mateusz Janik: Obecnie treningi prowadzimy bez dwóch naszych trenerów, niestety taki stan utrzyma się jeszcze przez kilka dni, ale jesteśmy w stałym kontakcie i wszystko idzie zgodnie z planem. Treningi są rozpisywane przez Stephana.


Czy Stephane’a ma podgląd na trening?
Mateusz Janik: Tak, oczywiście. Trenerzy jak i pozostałe osoby przebywające na kwarantannie mogą podglądać cały trening online. Ja przez cały czas jestem z trenerem w kontakcie telefonicznym, dzięki czemu w każdej chwili możemy nanieść poprawki do ćwiczeń.


Czy przerwa 10 dniowa wpłynęła w jakiś sposób na grę naszych zawodniczek?
Mateusz Janik: Treningi wszystko zweryfikują, na tą chwile mamy dwie jednostki treningowe za sobą. Pierwszy trening był krótki jednak już w tracie zaczęliśmy skakać i na bieżąco monitorowaliśmy możliwości naszych zawodniczek. Nie robiliśmy dużego wprowadzenia, ponieważ przez cały czas trwania kwarantanny trenowaliśmy w swoich domach. Drugi trening był zdecydowanie mocniejszy, było dużo skoków, blok, atak, akcje meczowe oraz fragmenty gry. Na tą chwilę jesteśmy zadowoleni z postępów naszych zawodniczek i powali wracamy do prawidłowego cyklu treningowego.


Jak czują się nasi trenerzy?
Mateusz Janik: Bardzo dobrze! Wczoraj trener Bartłomiej Dąbrowski obchodził swoje urodziny. Łączyliśmy się wszyscy za pomocą Zoom i składaliśmy życzenia.

Wróć do listy
22 listopad 2020

Hala Podpromie
godz. 15:00

DevelopRes SkyRes Rzeszów
3:1
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz

TAURON Liga