Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 17-09-2018

W piątek odwiedziliśmy zaprzyjaźniony salon SKYbeauty, którego właścicielka, Pani Antonina, przygotowała dla nas małą uroczystość.

Piątkowe przedpołudnie spędziliśmy w salonie SKYbeauty, do którego zaprosiła nas właścicielka, Pani Antonina, która postanowiła tym pozytywnym akcentem uczcić przygotowania do sezonu 2018/2019.

 

SKYbeauty jest wyjątkowym miejscem na mapie Rzeszowa. Z salonu korzystają zarówno panie, jak i panowie, którzy w jego szerokiej ofercie z pewnością znajdą coś dla siebie.

Usługi z zakresu fryzjerstwa opierają się na: strzyżeniu, stylizacji, koloryzacji, a także zabiegach pielęgnacyjnych. W skład oferty SKYbeauty wchodzą również różne zabiegi kosmetologiczne, zapewniające terapię ciała i twarzy. Nie można zapomnieć również o usługach kosmetycznych – pielęgnacji dłoni i stóp, depilacji, stylizacji oka, jak również profesjonalnym makijażu.

SKYbeauty tworzy młody, ambitny zespół ludzi, łączących pracę z pasją, co nie pozwala im osiadać na laurach – tak dla własnego rozwoju, jak i dla zaspokajania potrzeb i oczekiwań klientów, pracownicy salonu ciągle się szkolą. Jakość ta potwierdzona została wygraną w plebiscycie Mistrzowie Urody 2018 w kategorii Studio Urody Roku.

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga