Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Piotrek Litewski w dniu: 26-09-2023

Już w najbliższy poniedziałek (02.10) od godziny 11:00 ruszy sprzedaż karnetów na mecze naszych rzeszowskich Rysic, na sezon 2023/24. W pierwszej kolejności dostępne one będą dla posiadaczy karnetów z poprzedniego sezonu, a dla pozostałych kibiców, sprzedaż rozpocznie się tydzień później (09.10).


Sprzedaż będzie podzielona na dwa etapy:

ETAP PIERWSZY (od 02.10 do 06.10 w godzinach od 11:00 do 16:00) DLA POSIADACZY KARNETÓW Z POPRZEDNIEGO SEZONU

ETAP DRUGI (od 09.10 w godzinach od 11:00 do 16:00) SPRZEDAŻ OTWARTA

 

CENY KARNETÓW:
 

CZERWONY: 300 zł

SREBRNY: 400 zł

ZŁOTY: 500 zł

VIP: 1000 zł
 

Szczegółowe informacje związane ze zniżkami:

  1. Zniżka 50 zł będzie obowiązywała osoby, które miały zakupiony karnet na sezon 2022/23.
  2. Dodatkowo każda osoba, która kupi karnet, otrzyma 5 bezpłatnych voucherów na rundę zasadniczą, do wymiany w kasie biletowej Developres w dniu meczu (voucher upoważnia do wejścia jednej osoby na wybrany mecz w rundzie zasadniczej).


Sprzedaż karnetów odbędzie się w kasie biletowej DevelopRes w hali Podpromie.


UWAGA:

  1. Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze w hali Podpromie w tym: TAURON Ligi, Ligi Mistrzyń CEV, Pucharu Polski rozgrywane w Rzeszowie.
  2. Zakup karnetu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu imprezy oraz załącznika do regulaminu imprezy dostępny na naszej stronie internetowej.CENY BILETÓW NA RUNDĘ ZASADNICZĄ SEZONU 2023/2024 TAURONLigi:
 

ULGOWY: 25 zł

SENIOR: 30 zł

NORMALNY: 40 zł

E-BILET: 20 zł


UWAGA:

  1. Dzieci do 5 roku życia – wejście bezpłatne.
  2. Bilety ulgowe dla studentów i młodzieży szkolnej na podstawie legitymacji.
  3. Seniorzy 65+ na podstawie dokumentu tożsamości.
  4. Ceny biletów nie dotyczą fazy play-off oraz meczów Ligi Mistrzów.
REGULAMIN SPRZEDAŻY KARNETÓW I BILETÓW 

 

1. Właścicielem strony internetowej https://www.developres.rzeszow.pl/ jest Klub Sportowy DEVELOPRES Rzeszów S.A., 35-205 Rzeszów, ul. Warszawska 18, KRS 0000518501, REGON 181133611, NIP 813-36-93-578 zwany dalej Developres.

2. Developres poprzez stronę https://www.developres.rzeszow.pl/ daje wszystkim odwiedzającym stronę (zwanym dalej Użytkownicy) możliwość zakupu biletów i karnetów na mecze, których jest organizatorem.

3. Sprzedaż karnetów i biletów odbywa się poprzez system sprzedaży biletów i karnetów, którego operatorem jest visulanet.pl z siedzibą w Zabrzu, przy ul. Wyszyńskiego 19 (zwany dalej operatorem).

4. Obowiązkowe dane, o które Użytkownik jest proszony przy zakupie biletów lub karnetów to imię, nazwisko oraz e-mail. Obowiązek podania danych wynika z konieczności realizacji przez Operatora umowy kupna biletów lub karnetów, w której Użytkownik jest stroną. Podane dane wykorzystywane są do realizacji zamówienia i weryfikowania możliwości uczestnictwa osób kupujących bilety/karnety w imprezach sportowych, na które Operator na zlecenie Developresu prowadzi dystrybucję biletów/karnetów. Użytkownik ma prawo do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

5. Operator, będący Administratorem danych osobowych klientów udostępnia te dane wyłącznie KS Developres na potrzeby związane z przeprowadzeniem imprezy. Wszystkie dane osobowe klientów wykorzystywane są tylko w procesie realizacji zamówienia na bilety lub karnety, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).

6. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji umowy kupna biletów lub karnetów, której jest stroną.

7. Wszelkie sprawy związane z kupnem biletów i karnetów za pośrednictwem Systemu rozpatrywane są w siedzibie Operatora tj. w Zabrzu, przy ul. Wyszyńskiego 19 (tel. 695 654 897 e-mail: michal.kucharski@visualnet.pl). 

8. Użytkownik dokonując zamówienia internetowego za pośrednictwem https://www.developres.rzeszow.pl/ wyraża zgodę na przechowywanie jego danych osobowych, które zostaną wprowadzone w trakcie składania zamówienia.

9. W trakcie składania zamówienia klient wyrażając zgodę na "warunki zakupu", oświadcza iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i w pełni akceptuje jego postanowienia.

10. Informacja o terminie rozpoczęcia internetowej sprzedaży biletów i karnetów na poszczególne imprezy sportowe pojawiać się będzie w aktualnościach na stronie https://www.developres.rzeszow.pl/ każdorazowo po ustaleniu daty rozpoczęcia sprzedaży.

11. Zakup biletów/karnetów za pośrednictwem https://www.developres.rzeszow.pl/ jest wiążący, gdy na wskazany podczas procesu dokonywania transakcji adres email otrzymają Państwo potwierdzenie dokonania zakupy w przypadku karnetów lub bilet elektroniczny w przypadku biletów.

12. Płatność za złożone zamówienie odbywa się poprzez elektroniczny przelew. Rozliczenia e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24, a lista obsługiwanych banków uzależniona jest od umów podpisywanych przez Przelewy24. Płatność realizowana e-przelewem musi być dokonana w przeciągu 20 minut od dokonania zamówienia. W przeciwnym razie zamówienie zostanie automatycznie anulowane. Po potwierdzeniu danego zamówienia poprzez naciśnięcie przycisku "Kup Bilety" użytkownik nie ma możliwości zmniejszenia lub zwiększenia liczby zakupionych biletów i karnetów poprzez ponowną edycję zamówienia. Chęć zakupu kolejnych biletów i karnetów wiąże się z koniecznością przeprowadzenia nowej transakcji. Po dokonaniu płatności użytkownik zobowiązany jest wrócić do strony, na której składał zamówienie.

13. Sposoby odbioru zamówień:

a) karnety:

- w siedzibie Klubu: 35-045 Rzeszów, ul. Podpromie 10 (wejście po schodach od strony Sali zabaw Fantazja)

b) bilety:

 bilety zamówione za pośrednictwem serwisu https://www.developres.rzeszow.pl zamieszczone są w formie plików pdf w mailu potwierdzającym dokonanie płatności za bilety i wysłanym na adres podawany przez kupującego w trakcie procesu składania zamówienia

14. Zwrot biletów możliwy jest tylko w przypadku odwołania danej imprezy sportowej lub zmiany dnia jej rozgrywania. W takim wypadku prosimy o odesłanie biletu najpóźniej do 7 dni po planowanej dacie meczu. Zwroty wpłaconej kwoty zostaną dokonane w zależności od sposobu dokonania płatności. Reklamacje dotyczące zakupionych biletów rozpatrywane będą w siedzibie Operatora systemu tj. w Zabrzu, przy ul. Wyszyńskiego 19 (tel. 695 654 897 e-mail: michal.kucharski@visualnet.pl). 

15. Bilety i karnety uznawane są za sprzedane w momencie odnotowania wpłaty za zamówienie u Operatora.

16. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z prawidłowym przebiegiem rezerwacji, prosimy o kontakt e-mailowy michal.kucharski@visualnet.pl lub telefoniczny: 695 654 897

17. Wszelkie informacje o naruszeniach przez Użytkowników niniejszego Regulaminu prosimy kierować na adres michal.kucharski@visualnet.pl 

18. Developres zastrzega sobie prawo do zmiany warunków i zasad zawartych w regulaminie. Wszelkie ewentualne zmiany regulaminu wchodzą w życie z momentem opublikowania ich na stronie https://www.developres.rzeszow.pl/.

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga