Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 19-10-2018

W pierwszym meczu turnieju w Dreźnie zmierzyliśmy się z ŁKS-em Commercecon Łódź. Niestety, dla rzeszowianek spotkanie to nie zakończyło się szczęśliwie.

Już od początku pierwszego seta łodzianki wypracowały sobie dużą przewagę (2:8). Rozbite na starcie rzeszowianki nie potrafiły się odbudować, chociaż próbowały odrabiać straty (7:16). Pewne siebie łodzianki w końcówce jeszcze powiększyły swoją przewagę, w pełni dominując nad przeciwniczkami (9:21). W tym samym stylu zakończyły seta (15:25).

Drugą partię rzeszowianki zaczęły w lepszym stylu, starając się już od początku wyrównać stan rywalizacji z Łodzią, która jednak wypracowała sobie prowadzenie (5:8), powiększając je jeszcze w dalszej części tej odsłony (9:16). Im dłużej trwał set, tym pewniej czuły się łodzianki, zdecydowanie górując nad rzeszowiankami (14:21). Developres SkyRes Rzeszów mocno walczył o wyrównanie rywalizacji i odrabiał punkty, niestety, nie udało się i w tej partii (20:25).

Rzeszów rozpoczął trzeciego seta zdecydowanie, próbując przedłużyć swoje szanse w tym spotkaniu. Ta walka zaowocowała grą na przewagi, jednakże i tę partię zakończono na korzyść ŁKS-u Commercecon Łódź (25:27).

 

DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW vs ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 0:3

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga