Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 24-03-2019

KS Developres pozyskał nowego złotego sponsora - firmę SB COMPLEX. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z prezesem zarządu - Panem Arturem Sitarzem, który opowiada dlaczego wspiera siatkówkę i dlaczego wybrał nasz klub.

Sport od zawsze był moją pasją – mówi Artur Sitarz, prezes zarządu firmy SB COMPLEX – tak samo jak i biznes a z połączenia pasji zawsze wychodzi coś dobrego.

Dlaczego akurat siatkówka? Ogólnie sponsoring sportowy to bardzo dobra inwestycja. Wszystkie działania sponsoringowe podejmowane przez SB Complex są analizowane najpierw pod kątem biznesowym, potem pod kątem wizerunkowym – jak zostaną odebrane, jaka będzie wartość dodana w Polsce, jak mocno będziemy promować markę i nasz kraj…

Od początku istnienia spółki stawiamy na rozwój polskich sportowców. Wspieramy utalentowanych zawodników. Ale to nie jest tak, że sponsorujemy tylko tych znanych i lubianych. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, więc niezwykle istotne jest też wsparcie działań mających na celu sportową edukację najmłodszych i zachęcenie ich do aktywności oraz zdrowego stylu życia. Stąd nasze partnerstwo w programach takich jak: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia, Akademia Piłkarska „Ziomki” w Rzeszowie czy PTG Sokół w Łańcucie.

 

Dlaczego DEVELOPRES? - To najlepszy i najbardziej widowiskowo grający zespół w grach zespołowych w naszym regionie. Robią fantastyczną robotę na boisku, grają o najwyższe cele. Zauważyli to kibice, którzy tłumnie przychodzą na halę no i zauważyliśmy to my – ludzie biznesu. Poprzez sponsoring sportowy wzmacniamy wizerunek firmy, budujemy relacje z naszymi klientami i związek z marką. Albo mocno – albo wcale, taka jest moja dewiza i na takich zasadach SB Complex buduje swoją pozycję na rynku. Nasze realizacje takie jak salon Harley Davidson czy Yamaha w Rzeszowie, rozbudowa szpitala PROFAMILIA czy budowa CM PROMEDICA świadczą o zaufaniu jakim darzą nas nasi inwestorzy.

 

Siatkówka to dla Pana tylko nośnik reklamowy czy również pasja? -  Odpowiem tak – w tym sezonie opuściłem tylko jeden mecz na Podpromiu, byłem również na turnieju Final Four Pucharu Polski w Nysie – zawsze z moimi dwoma synami. I to dzięki nim zauważyłem, że siatkówka to najbardziej rodzinna dyscyplina sportu. Wspólne przeżywanie emocji, zwycięstw, porażek, wspólne rozmowy o wspólnej pasji – to jest fantastyczne. W zasadzie to moi synowie przekonali mnie do poważniejszego zainwestowania w siatkówkę. Odpowiadając na pytanie – pasja która będzie wspierać mój biznes!

 

 

 

Wróć do listy

Sprawdź nasz sklep kibica

11 grudzień 2019

Arena Kalisz, godz. 18:30

Energa MKS Kalisz
0:3
DevelopRes SkyRes Rzeszów

Energa MKS Kalisz vs. DevelopRes SkyRes Rzeszów

Liga Siatkówki Kobiet