Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 23-07-2018

Skład skompletowany, przyszedł więc czas na wybór numerów na sezon 2018/2019. 

Z jedynką, tak jak w poprzednim sezonie, wystąpi Helene Rousseaux. Belgijka postanowiła zostać przy dotychczasowym numerze. Wolną dwójkę zgarnęła Maja Tokarska. Środkowa przychodzi do nas z Turcji, gdzie grała w koszulce z numerem jeden. Na zmianę zdecydowała się Kamila Witkowska, która zrezygnowała z trzynastki na rzecz trójki. Czwórkę w sezonie 2018/2019 reprezentować będzie Barbara Zakościelna. Piątka pozostanie bez zmian - wciąż grać z nią będzie Magdalena Hawryła. Na dalszą przygodę z szóstką zdecydowała się Katarzyna Żabińska.

Nasza kapitan, Jelena Blagojević, postawiła na siódemkę, rezygnując tym samym z "noszonej" w ubiegłym sezonie dwudziestki. Bułgarska rozgrywająca, Petya Barakova, która do Rzeszowa przychodzi z CSM Volei Alba Blaj, postanowiła o wyborze ósemki. Z tą grała również w Rumunii, a numer ten przejmie po Annie Kaczmar. Z dziewiątką w dalszym ciągu występować będzie Agata Sawicka.

Kolejny numer, który wybrano na kolejny sezon, to dwunastka - na nią zdecydowała się Czeszka, Michaela Mlejnkova. Piętnastkę zgarnęła Dorota Medyńska, a szesnastkę - Agnieszka Rabka, która zrezygnowała tym samym z czternastki. Siedemnastkę reprezentować będzie Kinga Hatala, a osiemnastkę - Katarzyna Zaroślińska - Król, która z numerem tym występowała także w swoim poprzednim klubie - Chemiku Police.

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga