Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 21-07-2018

Z ramienia naszego sponsora, firmy Olimp, w sezonie 2018/2019 współpracował będzie z nami Amit Batra, doktor nauk o kulturze fizycznej z zakresu fizjologii treningu sportowego. 

Dr Amit Batra jest pracownikiem firmy Olimp. Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, członek kadry narodowej w Taekwon-do ITF. W swojej dyscyplinie sportu wywalczył sobie wiele tytułów, z których najważniejsze to Mistrz Europy i Wicemistrz Świata w walkach seniorów.

Od 2012 roku, odbywał staż w "Athletes Performance", które współpracuje z takimi drużynami, jak: Los Angeles Galaxy, Los Angeles Dodgers, reprezentacją Niemiec w piłce nożnej czy Chińskim Komitetem Olimpijskim.

Główne zainteresowania naukowe dr Batry koncentrują się na wpływie treningu interwałowego i suplementacji na wydolność fizyczną sportowców. Tą tematyką zajmował się będzie również w naszej drużynie, m.in. wspierając nas w czasie badań przedsezonowych oraz opracowując wspólnie z Łukaszem Zarębkiewiczem program suplementacji i treningów.

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga