Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 18-10-2018

Jeszcze dziś Developres SkyRes Rzeszów rusza do Drezna, gdzie weźmie udział w kolejnym turnieju przygotowawczym do sezonu 2018/2019.

Od piątku do niedzieli Developres SkyRes Rzeszów rozgrywać będzie spotkania w ramach kolejnego turnieju przygotowawczego. Tym razem udajemy się do Drezna, gdzie rywalizacja rozegra się pomiędzy naszą drużyną, zespołem gospodarzy, Dresdner SC, ŁKS-em Commercecon Łódź i Chemikiem Police.

 

W piątek, 19 października, na boisko wyjdziemy o godzinie 16:30. Po drugiej stronie siatki stanie ŁKS Commercecon Łódź. Drugie spotkanie dnia zaplanowano na 19:00. W tym meczu zmierzą się Dresdner SC i Chemik Police.

20 października wystąpimy w drugim spotkaniu dnia. Pierwszy mecz, zaplanowany na 16:30, odbędzie się pomiędzy Chemikiem Police i ŁKS-em Commercecon Łódź. Nasze spotkanie rozpocznie się o 19:00 i zagramy w nim z gospodarzami turnieju, Dresdner SC.

Niedziela to ostatni dzień turnieju i również tu zaplanowano dwa mecze - pierwszy, w którym zmierzą się Developres SkyRes Rzeszów i Chemik Police, rozpocznie się o 11:00; drugi z kolei - o 14:00 - i wystąpią w nim Dresdner SC i ŁKS Commercecon Łódź.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Dresdner SC

Wróć do listy
13 maj 2023

FINAŁ TAURONLigi
godz. 17:30
Hala Podpromie
POLSAT SPORT

DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów
1:3
ŁKS Commercecon Łódź

DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów vs. ŁKS Commercecon Łódź

TAURON Liga