Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 05-09-2022

Nasi kibice nie mogą doczekać się Twojego przyjazdu. Opowiedz, o planach kadrowych oraz kiedy możesz dołączyć do naszego zespołu?


Gabriela Orvošová: „Moja reprezentacja rozpoczyna w najbliższym tygodniu mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy. Ostatnio wygrałyśmy z Czarnogórą (3:1), a przed nami jeszcze mecz z Finlandią (07.09.2022 o godz. 18:00) oraz Islandią (11.09.2022 o godz. 17:00). Dodatkowo pod koniec września rozpoczynają się Mistrzostwa Świata. Jest to wielki sukces naszej reprezentacji. Będziemy walczyć o wyjście z grupy oraz chcemy pokazać się z jak najlepszej strony”.

 

 

Jaka była twoja reakcja na telefon od trenera Antigi i jak długo zastanawiałaś się nad propozycją Developresu?

 

Gabriela Orvošová: „Byłam bardzo miło zaskoczona tym telefonem, ponieważ Stephane Antiga to świetny trener a drużyna z Rzeszowa w ostatnich sezonach walczyła o najwyższe cele. Nie trwało to więc długo i transfer szybko został dopięty”.

 

 

To będzie twój kolejny sezon w Polskiej Lidze. Jak się czujesz w naszym kraju?

 

Gabriela Orvošová: „Czuję się bardzo dobrze. Poznałam tutaj świetnych ludzi, którzy pomogli mi się zaaklimatyzować i nauczyć języka polskiego”.

 

 

Przed tobą twój debiutancki sezon w Lidze Mistrzyń. Czy czujesz dodatkowe emocje związane z tym faktem?

 

Gabriela Orvošová: „Na pewno czeka mnie bardzo dużo pracy, aby dobrze zaprezentować się w Lidze Mistrzyń. Nie mogę się już doczekać, aby poczuć atmosferę tych rozgrywek oraz wsparcia rzeszowskich kibiców. Bardzo chciałabym zobaczyć pełną halę Podpromie".

 

 

Jakie masz cele na najbliższy sezon, który zbliża się wielkimi krokami?

 

Gabriela Orvošová: „Bardzo bym chciała powalczyć o mistrzostwo Polski. Mam nadzieję, że w tym sezonie uda nam się przerwać tę srebrną serię (śmiech). Od siebie będę wymagała 200% na każdym treningu oraz meczu. Chce udowodnić sobie oraz trenerowi, że wykonał dobrego wyboru".

Wróć do listy
03 grudzień 2023

godz. 16:00

Hala Podpromie

Polsat Sport Extra

PGE Rysice Rzeszów
3:2
Grupa Azoty Akademia Tarnów

PGE Rysice Rzeszów vs. Grupa Azoty Akademia Tarnów

TAURON Liga