Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 16-12-2019

Developres SKYRES Rzeszów wylatuje do Francji, aby rozegrać rewanżowe spotkanie Pucharu CEV z ASPTT Mulhouse Volley.

Pierwsze spotkanie rozegrane w Rzeszowie zakończyło się wygraną Developresu Rzeszów 3:2. Mecz był bardzo zacięty, a rywalki pokazały solidną siatkówkę. Rysice zrealizowały cel pierwszego spotkania, zwyciężając z ASPTT Mulhouse w pucharze CEV na własnym terenie. Teraz przyszła kolej na rewanż, tym razem we Francji.
 


ASPTT Mulhouse Volley jest liderem francuskiej ligi siatkówki kobiet. Mimo wysokiej pozycji na swoim koncie posiadają dwie przegrane w lidze oraz porażkę w pucharze CEV z drużyną Stephana Antigi.
 


Developres Rzeszów zakończył rozgrywki LSK w 2019 z wyśmienitym rezultatem. Trzynaście rozegranych meczów w tym dwanaście zwycięstw i tylko jedna przegrana. Taki wynik daje nam drugie miejsce w tabelki LSK. Mimo przerwy w rozgrywkach ligowych nasza drużyna w tym roku kalendarzowym ma do rozegrania jeszcze jedne mecz w pucharze CEV.
 

Mecz z pewnością nie będzie łatwy. Wynik z pierwszego meczu jest na korzyść Rysic, lecz do awansu brakuje wygranej minimum 3:2. W przypadku takiego samego rezultatu na korzyść francuskiej drużyny będzie rozgrywany tzw. Złoty Set.
 

Mecz rewanżowy 18 grudnia 2019
ASPTT Mulhouse Volley vs Developres SKYRES Rzeszów
Start: 19:00
Miejsce Palais des Sports de Mulhouse
Audycja Radiowa: Polskie Radio Rzeszów  

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski