Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 04-09-2018

Reprezentacja Polski rozpoczyna dziś turniej Volley Masters Montreaux. W składzie sztabu jest nasz klubowy statystyk, Radosław Wodziński.

W tym roku odbędzie się już 33. edycja turnieju Volley Masters. Zostanie on rozegrany w Montreaux w terminie 4 - 9 września.

W tegorocznej edycji udział weźmie osiem reprezentacji, a będą to: Brazylia, Polska, Kamerun, Chiny, Rosja, Szwajcaria, Turcja oraz Włochy.

 

Drużyny podzielone zostały na dwie grupy. W Grupie A rywalizować będą: Chiny, Włochy, Turcja oraz Szwajcaria. Natomiast w Grupie B zmierzą się: Polska, Brazylia, Rosja i Kamerun.

Swój pierwszy mecz Polki rozegrają jutro, 5 września o godzinie 21:15. Po drugiej stronie siatki stanie Reprezentacja Brazylii. Następny mecz naszych kadrowiczek odbędzie się 6 września o godzinie 21:15. O cenne trzy punkty rywalizować będą z Kamerunem. Ostatnie grupowe spotkanie Polek będzie miało miejsce dzień później, 7 września o 18:45, podczas którego zmierzą się z Rosjankami.

 

Dwie drużyny z każdej grupy z największą liczbą punktów awansują do półfinałów. Te rozegrane zostaną 8 września. Drużyny z miejsc 3 i 4 w grupie powalczą z kolei o miejsca 5 - 8.

Finały zaplanowano na 9 września. O godzinie 13:30 odbędzie się mecz o trzecie miejsce, natomiast o godzinie 16:00 - mecz o złoto.

 

Na turnieju nie mogło zabraknąć naszego statystyka, Radosława Wodzińskiego, który został powołany do sztabu Reprezentacji Polski.

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga