Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Piotrek Litewski w dniu: 06-10-2023

Prezentacja PGE Rysice Rzeszów odbyła się 4 października na Uniwersytecie Rzeszowskim. Już od wejścia do auli można było zauważyć duże poruszenie wśród widzów.

 

Widowisko wspólnie z prezesem Markiem Pieniążkiem, prowadził komentujący na co dzień spotkania Tauron Ligi, znany i lubiany – Adrian Brzozowski.

 

Gdy przybyli już wszyscy zaproszeni goście i sala zapełniła się do ostatniego miejsca, spotkanie rozpoczęło się od koncertu prezesa Pieniążka, który udowodnił, że bardzo dobrze gra na gitarze elektrycznej. Pomagał mu w tym rzeszowski, rockowy zespół Bimbronauci.

 

Kolejnym punktem prezentacji było ogłoszenie oficjalnej nazwy zespołu. Od sezonu 2023/2024 drużyna będzie się nazywać PGE Rysice Rzeszów. Dla większości okazało się to dużą niespodzianką.

 

Nagrodzeni zostali ludzie, bez których klub nie byłby w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje. Przygotowane zostały nagrody dla osób, które od lat bezinteresownie wspierają Rysice w różnych aspektach naszego sportowego życia. Cytat wygrawerowany na statuetkach „Cudowna jest możliwość pracy z kimś, kto wie, jak być dobrym człowiekiem” idealnie przedstawia ideę fanowskiej pomocy klubowi. Nagrodzeni zostali:

 

Tadeusz Hordyński,

Barbara Prędka,

Małgorzata Gulczyńska,

Artur Bargiel,

Magdalena Mokrzycka,

Tomasz Boć,

Arkadiusz Piotrowicz,

Piotr Amlicki.

 

W międzyczasie mogliśmy usłyszeć wokalne popisy Małgorzaty Boć oraz Benka z zespołu Bimbronauci, który zaprezentował autorską piosenkę „Zrodzone z marzeń”. Czy zostanie ona pieśnią kibiców otwierającą każde spotkanie Rysic? Niech sami zdecydują.

 

Tuż przed prezentacją, licytowana została specjalna, customizowana, jeansowa kurtka, z ręcznie namalowanym na plecach wizerunkiem Rysicy. Jej nabywca zapłacił 3200 zł, które zostaną wpłacone na konto WWF, w ramach akcji ochrony rysiów w Polsce. Panie Wiesławie gratulujemy świetnej kurtki.

 

Wisienką na torcie była prezentacja drużyny na nowy sezon. Najpierw na scenie pojawiły się juniorki z V Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, następnie druga (akademicka) drużyna Rysic. Na sam koniec, przy ostrych dźwiękach rocka i burzliwych oklaskach, na scenę weszła pierwsza drużyna PGE Rysice Rzeszów. Zaprezentowano koszulki i ogłoszono nową panią kapitan, którą została Aleksandra Szczygłowska.

 

Po prezentacji zawodniczek, wszystkie drużyny pozowały do wspólnego zdjęcia.

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga