Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 13-08-2020

Developres wygrywa pierwszy sparing w sezonie 2020/2021!

Pierwszy sparing w sezonie 2020/2021 w wykonaniu obu drużyn, rozpoczął się od 2 setów z wykorzystaniem piłek dorzucanych (tzw. free ball)
Ten nietypowy sposób rozpoczęcia sparingu zdecydowanie spasował naszym zawodniczkom, które pierwszego seta wygrały 15:6, natomiast drugiego seta 15:12.

Do pierwszej przerwy rzeszowianki prowadziły 13:9. Zdecydowanie widoczna była praca blokiem, która zaowocowała wysokim prowadzeniem naszego zespołu. Pierwszy set wygrywamy 25:21.

Drugi set rozpoczynamy w odmienionym składzie. Na parkiecie pojawiły się trzy nowe zawodniczki, które dały nową jakość gry. Rysice od samego początku przejęły inicjatywę w grze, a błędy przeciwniczek tylko zwiększały przewagę. Drugi set zakończył się szybko wygraną i wysokim prowadzeniem 25:9 dla Rysic.

Trzecia partia spotkania rozegrana została do 15 punktów. Bardzo krótki i zarazem ostatni set był zacięty do samego końca. Wymiana punkt za punkt zakończyła się zwycięstwem dla Developresu SKYRES Rzeszów 15:11.

Developres SKYRES Rzeszów 3:0 DPD Legionovia Legionowo
(25:21, 25:9 15:11)