Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 14-05-2018

Sezon 2017/2018 zakończył się, czas więc rozpocząć zbrojenia na kolejny. Trwa budowanie zespołu na sezon 2018/2019, ale już dziś podzielimy się z Wami pierwszymi informacjami z rzeszowskiego obozu.

Z radością zawiadamiamy, że Jelena Blagojević i Agnieszka Rabka przedłużyły swoje kontrakty na sezon 2018/2019.

Blago, kapitan rzeszowianek, do Developresu SkyRes Rzeszów trafiła w 2017 roku z Chemika Police. Wcześniej, w swoim siatkarskim „dorobku” zapisała najlepsze ligi świata, m.in. włoską i turecką.

Agnieszka Rabka to doświadczona rozgrywająca, która w Rzeszowie pojawiła się w trakcie sezonu 2017/2018. Jej doświadczenie obejmuje głównie polską ligę (m.in. kluby z Muszyny, Ostrowca Świętokrzyskiego czy Polic), ale także ligę niemiecką oraz turecką.

 

W rzeszowskiej ekipie przyszedł też czas pożegnań – w barwach Developresu nie wystąpią już Yulia Andrushko, Adela Helić, Anna Kaczmar, Ewa Żak i Klaudia Kaczorowska.

Yulia to rosyjska atakująca, która grała m.in. w ligach: izraelskiej, tureckiej i rosyjskiej. Adela Helić to serbska siatkarka, która wywalczyła sobie miejsce w pierwszym składzie Developresu. Zdobywczyni brązowego medalu LSK z naszą ekipą nagrodzona została statuetką najlepszego sportowca Podkarpacia. Ania Kaczmar to rozgrywająca, która do rzeszowskiej drużyny dołączyła w sezonie 2016/2017, przychodząc na Podkarpackie z ekipy Atomu Trefla Sopot. Grająca z ósemką na koszulce Kaczmar pomogła w wywalczeniu brązowego medalu Mistrzostw Polski. Ewa do Rzeszowa trafiła już w 2013 roku i od tego czasu nieustannie reprezentowała barwy rzeszowskiej drużyny. Z kolei Kaczorowska związała się z Developresem w 2016 roku, trafiając do Rzeszowa z Atomu Trefla Sopot.

Wszystkim Paniom dziękujemy za lata współpracy. Do zobaczenia na siatkarskich parkietach!

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga