Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 22-08-2018

Skończył Bezpieczeństwo Międzynarodowe na Uniwersytecie Łódzkim. Teraz na tej samej uczelni studiuje Pedagogikę. Siatkówka to jego życie. Co jeszcze? Poznajcie bliżej Bartka Dąbrowskiego, nowego asystenta trenera rzeszowskiej ekipy.

Dobre kino - to bez wątpienia coś, co zachwyca Bartka Dąbrowskiego. Choć zna na pamięć wszystkie filmy o Jamesie Bondzie, nie pogardzi też niczym, w czym zagrał Tom Hanks. Stąd prosta droga do książek Dana Browna, które uwielbia Bartek, a w ekranizacjach których grywał Hanks.

Bo i czytać lubi nasz asystent trenera, zwłaszcza biografie i książki historyczne - można powiedzieć, że polityka i historia okresu II wojny światowej to jego konik.

Kiedy nie czyta i nie ogląda filmów, przerzuca się na boks. Nie opuścił żadnej transmisji z walk swojego idola z dzieciństwa, Władimira Kliczko.

Co robi z resztą swojego czasu? Poświęca go siatkówce, którą, jak mówi, kocha nad życie. Na trasie między jednym meczem a drugim słucha muzyki, charakteryzując się dość eklektycznym gustem i słuchając wszystkiego, od disco polo po Michaela Buble czy Andreę Bocelliego.

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga