Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 28-09-2020

Wygrana z Grotem Budowlani Łódź została przepłacona zdrowiem naszej atakującej.

W 2. kolejce TAURONLIGI, Developres SKYRES Rzeszów rozegrał wyjazdowy mecz z Grotem Budowlani Łódź, wygrywając spotkanie 3:1. Niestety wygrana została przepłacona zdrowiem naszej atakującej. W ostatniej akcji tego spotkania Kiera Van Ryk próbując zablokować Veronicę Jones-Perry, niefortunnie wylądowała na stopie swojej przeciwniczki co spowodowało utratę stabilności i w konsekwencji skręcenie lewej kostki. 
 

„Skręcenie stawu skokowego to bardzo poważna i częsta w tym sporcie kontuzja. Uraz Kiery wydaje się na tyle poważny, że zawodniczka będzie wyłączona z gry przez 4 do 6 tygodni. Na szczęście zdjęcie RTG zrobione następnego dnia po meczu w Szpitalu Specjalistycznym PRO-FAMILIA, nie wykazało żadnych złamań. W przeszłości zawodniczka miała już podobną kontuzję, co powoduje dłuższe leczenie i rehabilitacje” – mówi Grzegorz Gomulec (Fizjoterapeuta KS Developres Rzeszów).
 

Widok skręconej kostki przeraził zarówno koleżanki z drużyny, jak i przeciwniczki. „Skacząc do bloku przy ostatniej piłce meczowej źle wylądowałam, poczułam straszny ból i już wiedziałam, że jest źle. W przeszłości miałam już kilkukrotnie skręconą tę kostkę i wiem, jak wygląda proces powrotu do pełnej sprawności. Trzeba być cierpliwym i nie przyśpieszać procesu leczenia i regeneracji. Na ten moment czuję się dobrze, opuchlizna kostki schodzi stopniowo. Cieszę się z wygranego meczu i mam nadzieję na jak najszybszy powróć do treningów, aby pomagać drużynie w kolejnych meczach!” – mówi Kiera Van Ryk

Wróć do listy
17 kwiecień 2021

Hala Podpromie
17:30
TV: Polsat Sport

DevelopRes SkyRes Rzeszów
1:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

TAURONLiga