Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 07-05-2019

Kapitan Developresu SkyRes Rzeszów swoje występy w kadrze narodowej Serbii rozpoczęła w 2012 roku. Przeczytajcie, jak Jelena Blagojević w kilku słowach podsumowała sezon oraz opowiada o przyszłych zmaganiach w barwach reprezentacji.

Kapitan Developresu SkyRes Rzeszów:

"Jestem bardzo szczęśliwa, że jestem powołana do kadry na ten sezon. Przed nami wiele meczów, w szczególności wyjazdowych w Lidze Narodów, gdyż jest to długi i ciężki turniej. Następnie będziemy się przygotowywać do kwalifikacji olimpijskich. Spotkamy się m.in. z reprezentacją Polski. Mam nadzieje, że zobaczę się z Kamilą na boisku, lecz tym razem jako przeciwniczki. Wracając do mojego klubu,  bardzo się cieszę, że drugi sezon występów zakończyłyśmy medalem. Udało nam się wygrać brąz, co jest sporym sukcesem i pozytywnym zakończeniem. Bardzo miło wspominam Finał Pucharu Polski, gdzie również odniosłyśmy sukces zajmując 2 miejsce. Bardzo się cieszę, że jestem kapitanem zespołu, który cały sezon walczył i dał z siebie 100% na boisku. Dziewczyny, które mniej grały, również zasługują na pochwałę, gdyż do samego końca wspierały nas. Jestem bardzo dumna! Dziękuję klubowi, dziękuję kibicom, którzy stworzyli piękna atmosferę na Podpromiu. Dziękuję Klubowi Kibica, którzy jeździli z nami po całej Polsce. Gdy myślę o całym sezonie, myślę pozytywnie i będę go bardzo miło wspominać"

 

Reprezentacja Serbi swoje rozgrywki rozpocznie od Ligi Narodów. Kolejno będą uczestniczyć w kwalifikacjach do Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020 w Japonii oraz udział w Mistrzostwach Europy 2019. Serbki mecze grupowe będą rozgrywać w Turcji i oprócz gospodyń będą mierzyć się z reprezentacjami Bułgarii (w której występuje Petya Barakova), Francji, Finlandii oraz Grecji.Pozostałe grupy rozegrają swoje mecze w Polsce, Słowacji oraz na Węgrzech.

 

Jelena trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski