Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 24-05-2018

Jelena i Radek reprezentują nas w Lidze Narodów, a Michaela w Lidze Europejskiej. Jak sobie radzą?

Wszystkie drużyny Ligi Narodów mają już za sobą sześć spotkań. Jelena Blagojević, powołana do reprezentacji Serbii, zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli wyników z liczbą 15 punktów na koncie. Serbki pokonały Japonię i Niemcy 3:0, by później polec w starciu z Brazylią 1:3. W drugim tygodniu turnieju w czterech setach pokonały Tajlandię, Polskę i Chiny.

Radek, nasz statystyk, reprezentuje klub w polskiej kadrze, która zajmuje obecnie dwunaste miejsce w tabeli z pięcioma punktami na koncie. W pierwszym tygodniu zmagań panie przegrały ze Stanami Zjednoczonymi i Turcją, by w tie-breaku pokonać Włoszki. Następnie zagrały z Chinami - ten mecz również zakończył się w tie-breaku na ich korzyść, a także Serbią i Tajlandią - ostatnie spotkanie przegrały po tie-breaku.

 

W rozgrywkach Ligi Europejskiej udział bierze nasza nowa zawodniczka, Michaela Mlejnkova. Siatkarka, w barwach reprezentacji Czech, rywalizuje w Grupie C. Jej drużyna zainaugurowała rozgrywki pewnym zwycięstwem nad Hiszpankami (3:0).

 

Mocno trzymamy kciuki za wszystkich naszych "kadrowych reprezentantów" - dajcie z siebie wszystko!

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga