Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Administrator strony w dniu: 14-07-2018

Nowe zawodniczki już za jakiś czas pojawią się w Rzeszowie, pora więc poznać je bliżej. Jako pierwszą "pod lupę" bierzemy czeską przyjmującą, Michaelę Mlejnkovą.

Co powinniście wiedzieć o Michaeli? Ta 22-latka uwielbia jeść! Chociaż jako nastolatka była, jak sama określa, "trudna" jeśli chodzi o jedzenie, teraz je wszystko z wyjątkiem...pomidorów! Tych wprost nie znosi.

Jeśli chcecie trafić przez żołądek do jej serca, warto zaserwować łososia ze szparagami i batatami, pizzę lub typowe, czeskie potrawy, takie jak řízek czy svíčková.

 

Wolny czas to dla sportowców towar deficytowy, stąd zawsze starają się wykorzystać go jak najlepiej. Tego samego zdania jest Michaela, która stara się spędzać każdą wolą chwilę z rodziną i przyjaciółmi. Przerwy między treningami wypełnia filmami, oglądając swój ulubiony "The Italian Job", a także serialami - z tych najchętniej wybiera "Friends" i "How I Met Your Mother".

Idealne wakacje? Plaża i dobra książka! Czeska siatkarka wprost "pochłania" kolejne pozycje książkowe, najczęściej sięgając po biografie znanych osób, głównie sportowców.

 

Gdzie, poza halą, spotkacie Michaelę w trakcie sezonu? Na spacerze lub w miłej kawiarni, raczącą się pyszną, mocną kawą :)

Wróć do listy
19 kwiecień 2024

godz. 20:30

Netto Arena

Polsat Sport

Grupa Azoty Chemik Police
3:1
PGE Rysice Rzeszów

Grupa Azoty Chemik Police vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga