Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 12-03-2023

Wywiad z Jeleną Blagojević - Liga Mistrzyń 2023

Ćwierćfinał Ligi Mistrzyń rozegramy z Eczacibasi Dynavit ISTANBUL. Co możesz powiedzieć o tym zespole?


Jelena Blagojević: Ten zespół zbudowany jest, ze świetnych zawodniczek. Dobrze mi znaną atakującą Tijaną BOŠKOVIĆ oraz rozgrywającą Maję OGNJENOVIC. Oczywiście są również inne bardzo dobre zawodniczki, które grały w polskiej lidze, np. Sinead JACK


Jakie zawodniczki mogą nam sprawić najwięcej problemów?


Jelena Blagojević: Moim zdaniem największe problemy mogą nam sprawić właśnie BOŠKOVIĆ oraz OGNJENOVIC. Znam je z reprezentacji Serbii i wiem, na co je stać, gdy wspólnie grają na boisku. W tamtym sezonie Ligi Mistrzyń grałyśmy przeciwko Irinie VORONKOVEJ. Dużo można wymieniać, ale najważniejsze, aby skupić się na swoim zespole, dobrej grze i jak najmniejszej liczbie błędów.


Oprócz zawodniczek, które grały w Tauron Lidze, w sztabie są polscy trenerzy. Co możesz o nich powiedzieć?


Jelena Blagojević: Miałam przyjemność współpracować z Przemkiem Kawką, który jest bardzo poświęcony swojej pracy i bardzo dobrze go wspominam. Szczególnie, gdy pomagał mi z językiem polskim. Cieszę się, że trener Ferhat docenił polski sztab i do teraz razem współpracują.


Trener Ferhat AKBAS również jest Ci dobrze znany. Wrócą wspomnienia z tych najważniejszych meczów pomiędzy Chemikiem Police a Developresem w finałach?


Jelena Blagojević: Tak, na pewno. Pamiętam gorące momenty z finału TAURONLigi z sezonu 2020/21. Mam duży szacunek do trenera i cieszę się, że znowu będziemy mogli spotkać się w hali Podpromie i znów zrobić gorącą atmosferę.


Co możesz powiedzieć o tegorocznej Lidze Mistrzyń? To kolejny sukces klubu, który jako jedyny kobiecy polski zespół doszedł aż tak daleko w Europejskich Pucharach.


Jelena Blagojević: Ja bardzo się cieszę, że kolejny rok gramy w najważniejszych rozgrywkach europejskich oraz, że mamy okazje rywalizować z takimi wielkimi zespołami jak Eczacibasi. Rzeszów zasługuje, aby oglądać takie spotkania. Przede wszystkim mamy wspaniałych kibiców, którzy chodzą i wspierają nas w takich meczach. Boisko zweryfikuje, ale my na pewno będziemy walczyć o każdą piłkę. Rok temu udowodniłyśmy, że jesteśmy w stanie pokonać największe zespoły i tego roku też będziemy chciały to pokazać razem z naszymi kibicami. Magia Podpromia jest z nami. Zapraszam na mecz wszystkich kibiców, potrzebujemy waszego wsparcia! 

Ćwierćfinał Ligi Mistrzyń - CEV Champions League Volley 2023 


DevelopRes BELLA DOLINA Rzeszów vs Eczacibasi Dynavit ISTANBUL
Data: 14.03.2023
Godzina: 18:00
Miejsce: Hala Podpromie
TV: Polsat Sport

Kup bilet już dziś !
e-bilet - https://spm.systembiletowy.pl/VOUCHERY NIE OBOWIĄZUJĄ NA MECZE LIGI MISTRZYŃ

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga