Sponsor tytularny:

developres-logo

sprawdzony i solidny deweloper

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 20-03-2019

Sezon 2018/2019 zbliża się ku rozstrzygnięciom, a KS Developres SkyRes Rzeszów poczynił pierwsze ruchy transferowe i przedłuża kontrakt z włoskim trenerem.

Z radością zawiadamiamy, że  kontrakt Lorenzo Micelli został przedłużony  na kolejne dwa sezony.

 

 

Włoski trener pracuje z nami od 26 stycznia 2017 roku i w dniu dzisiejszym przedłużył kontrakt na kolejne dwa lata. Bogata przeszłość Micelliego obejmuje włoskie kluby oraz Reprezentację Włoch, turecką potęgę Eczacibasi Stambuł, polski klub Atom Trefl Sopot, z którymi osiągał liczne sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

 

Czas na kolejne sukcesy z Developresem!

 

"Cieszę się, że mogę kontynuować swój projekt w Rzeszowie, bo czuję się tutaj jak w domu, a mój klub jest jak człowiek, któremu muszę dać jak najwięcej od siebie i oddać drużynie całe swoje serce. W tym sezonie odczuwam duży rozwój drużyny we wszystkich aspektach, jesteśmy jednym z najlepszych klubów w Polsce, a osobiście chciałbym być jednym z najlepszych klubów w Europie do czego zawsze będę dążył. Nasz klub jest jak nasze dziecko, które staje się dorosłe. Jest to bardzo duża odpowiedzialność i przyjemność móc widzieć to na własne oczy, doświadczać przemian. Dziękuję Prezesom, którzy mi ufają i dziękuję wszystkim osobom, które mnie wspierają i pomagają na każdym kroku. Prawda jest taka, że pokazujemy nasz potencjał klubowy, a cała praca, jaką wykonaliśmy pomoże  nam osiągnąć rezultaty. Zwycięstwa nie przychodzą przypadkowo, jest to długi proces budowy i zarządzania. Dzień po dniu idziemy w dobrym kierunku, a sukces wkrótce nadejdzie!"

Wróć do listy
08 marzec 2020

FINAŁ

Hala Nysa, godz. 14:45

DevelopRes SkyRes Rzeszów
2:3
Grupa Azoty Chemik Police

DevelopRes SkyRes Rzeszów vs. Grupa Azoty Chemik Police

Puchar Polski