Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie w Rzeszowie

Dodane przez: Damian Wrona w dniu: 11-10-2019

Drużyna Stephana Antigi pokonała DPD Legionovia Legionowo 3:1 w setach. Dobry start Developresu! Partnerem wydarzenia jest Podkarpacie 

Drużyna Stephana Antigi pokonała DPD Legionovia Legionowo 3:1 w setach. Na Inauguracji sezonu 2019/2020 która odbyła się w Rzeszowie. Mecz był bardzo zacięty między drużynami co sprawiło że widowisko sportowe było bardzo spektakularne. Frekwencja na trybunach dopisywała w okolicach 3000 osób.

Pierwszy set to wymiana punkt za punkt. Ostra walka miedzy drużynami zakończyła się wygraną dla KS Developresu Rzeszów (25:23). Drugi set w wykonaniu DPD Legionovia oraz Developresu już nie był taki zacięty. Szybka wymiana i już w połowie seta Developres zdobył przewagę punktową. Wysokie prowadzenie, pozwoliło Rysicom na swobodę w grze i zwycięstwo (25:18). Trzeci set nie zaczynał się zbyt pomyślnie dla Developresu. Błędy drużyny z Rzeszowa spowodowały że Legionowo wyszło na prowadzenie. Developres nie poddał się tak łatwo i walczył o każdą piłkę, doprowadził do remisu (18:18), lecz nie udało się zwyciężyć Rysicom. Trzeci set zakończył się wygraną dla Legionowa (22:25). Czwarty set i zarazem ostatni to pewne zwycięstwo drużyny z Rzeszowa. KS Developres Rzeszów od samego początku pokazał swoją moc wychodząc na wysokie prowadzenie, które nie pozwolił sobie odebrać i wygrał(25:20) kończąc całe spotkanie.

Partnerem wydarzenia jest Podkarpacie.

MVP spotaknia została Katarzyna Zaroślińska-Król !
Gratulujemy !

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Developresu Rzeszów.

KS Developres Rzeszów 3:1 DPD Legionovia Legionowo
(25:23, 25:18, 22:25, 25:20)

Na kolejne spotkanie zapraszamy do Wrocławia.
#VolleyWrocław vs KS Developres Rzeszów
Godzina 17:00
HALA ORBIT

Serdecznie zapraszamy!  

Wróć do listy
27 marzec 2024

godz. 17:30

HWS RCS

Polsat Sport

MOYA Radomka Radom
0:3
PGE Rysice Rzeszów

MOYA Radomka Radom vs. PGE Rysice Rzeszów

TAURON Liga